Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам задна седалка Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам задна седалка Брава

    Търся си задна седалка за брава от хубавите с облегалките за главите или от марея ако става,че аз не знам.За София.Ако има някой нека даде снимка и телефон ако ми хареса да се разберем.

    #2
    имам но не сам от софия колега пре6там с еконт ако те устроива

    Коментар


      #3
      И аз имам седалки и мога да ти ги донеса до сф но имаш ли предпочитание за десена на салона?

      Коментар


        #4
        задна седалка

        Колега от Браво дали те устройва и дали имаш предпочитания за десена- иначе е запазена

        Коментар


          #5
          Предпочитам да е от София човека ,че много се оскъпява.Иначе десена не е от значение.Важен е модела.Ако може снимки,телефон и цена

          Коментар


            #6
            задна седалка

            0894 777 401- Цецо, за цена предложи нещо ти, иначе съм от софия и ще стане лесно,стига да ти вършат работа
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Re: задна седалка

              ceco7901 написа:
              0894 777 401- Цецо, за цена предложи нещо ти, иначе съм от софия и ще стане лесно,стига да ти вършат работа
              Братле мерси ,но търся друга.Мойта е същата само друга разцветка

              Коментар


                #8
                не сам от софия но ще ти я дам евтино 35 лв кориера за моя сметка
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  Re: Купувам задна седалка Брава

                  колега виж обява..продавам плюшен салон за мареа..мога да дам само задния комплект те са от мареа седан изключително запазени 0878643051

                  Коментар


                    #10
                    колега пусни една снимка да видим какъв салон ти трябва, че тука показването и предлагането ше е голямо
                    Fiat Bravo 1.9 TD 100 FOREVER вече го няма ;(;(;(
                    п. п. продава се на части 0894719091 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=512287#512287
                    Ланча Либра 2.4 JTD - истината от която боли

                    Коментар


                      #11
                      Re: Купувам задна седалка Брава

                      Rumen Bogdanov написа:
                      колега виж обява..продавам плюшен салон за мареа..мога да дам само задния комплект те са от мареа седан изключително запазени 0878643051

                      Коментар


                        #12
                        Колега, от София съм, седалките са син плюш. За цената ще се разбереме. Колата е в Манастирски Ливади (Била България)Ако те инетересува 0899986408 или на л.с.Поздрави
                        Колкото повече - толкова повече!!!

                        Коментар


                          #13
                          Ако още търсиш за 30лв + пасажерската.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...352&highlight=

                          Коментар


                            #14
                            Re: Купувам задна седалка Брава

                            akoto13 написа:
                            Търся си задна седалка за брава от хубавите с облегалките за главите или от марея ако става,че аз не знам.За София.Ако има някой нека даде снимка и телефон ако ми хареса да се разберем.
                            имам от браво первектна 35лв от дупница съм 0896584645http://media.snimka.bg/8030/022315797.jpg?r=0

                            Коментар


                              #15
                              седалка

                              имам от браво същия цвят без забележки -35 лв.русе
                              ДЕИГАТЕЛ1,6 ПЛАСТМАСОВИ КОЛЕКТОРИ БЕНЗИН -1998-200 ЛВ
                              ТРЕТА ВРАТА -ОБОРУДВАНА ПО ДОГ.
                              ЛЯВА ВРАТА -ОБОРУДВАНА ПО ДОГ,
                              НА ЕДИН СЕЗОН ГУМИ КУМХО 195/50 С ЛЕТИ ДЖАНТИ 300 ЛВ
                              И ДР. ПРИ ИНТЕРЕС

                              Коментар

                              Working...
                              X