Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам лети джанти 13" или 14 "

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам лети джанти 13" или 14 "

    размера е 4x98 и по възможност да не е схирока повече от 6,5J и (да са с гуми ако са 14" и ако може да са от {200 до 250 лв.} и Бургаски регион)виждал съм оригинални джанти на фиат пунто мк2 те много ми харесват ако някои е съгласен за тези пари да пише на Л.С. или някакви подобни като на типото ще чакам предложения благодаря

    #2
    kолега имам оригиналните фиатски джанти който са като вентилаторите 14 4по98 , 150 лв с леки забелжки с хубави гуми 3 +1 срязана...
    Прикачени файлове
    ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

    Коментар


      #3
      Re: Купувам лети джанти 13" или 14 "

      qnislav_88 написа:
      размера е 4x98 и по възможност да не е схирока повече от 6,5J и (да са с гуми ако са 14" и ако може да са от {200 до 250 лв.} и Бургаски регион)виждал съм оригинални джанти на фиат пунто мк2 те много ми харесват ако някои е съгласен за тези пари да пише на Л.С. или някакви подобни като на типото ще чакам предложения благодаря
      колега пратил съм ти моята оферта на ЛС
      Продавам Фиат Браво 1.2 16v 1999-та година на части!
      0885-812-238 Васил

      Коментар


        #4
        hi

        още си търся

        Коментар


          #5
          Yellow_Flash_Colorz_PDT_13 няма ли повече предложения

          Коментар


            #6
            джанти

            Имам 14ки-6J,цена - 100лв за 4бр.
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7

              Коментар


                #8
                Продавам четири джанти с лети гуми 185/60/R14 (4x9 .Две от гумите са Дънлоп,а другите две са Пирели.Запазени са много имат хубав външен вид,капачката по средата е синията на фиат(по принцип е от Фиат пунто.Крайнта цена е 280 лв.Прилагам и снимка,която да ви даде някаква представа за джантите!телефон:0883547130
                Прикачени файлове

                Коментар


                  #9
                  ЗА СЕГА МИ СЕ НАЛАГА ДА ЗАТВОРЯ ТЕМАТА,АКО Е ВЪЗМОЖНО НЕ Я ЗАКЛЮЧВАИТЕ,ПО НАТАТЪК ПАК ДА Я ПУСНА МЕРСИ НА АДМИНИСТРАТОРИТЕ

                  Коментар

                  Working...
                  X