Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам брони за Пунто модел 98ма в цвят, както и други неща

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам брони за Пунто модел 98ма в цвят, както и други неща

    Колеги търся брони за Пунто модел 98-ма в цвят светло сив металик.Така също ме интересуват говорители предни и задни, ксенонови фарове и CD-та (нещо със син дисплей).Основният интерес ми е към броните, но при добри оферти бих купил и другите изброени по-горе неща.Затова моля изпращайте своите предложения (ако имате случайно и снимки - още по-добре) и все пак незбравяйте - криза е!!! :D :D :D

    #2

    Коментар


      #3
      Re: Купувам брони за Пунто модел 98ма в цвят, както и други

      marko polo написа:
      Колеги търся брони за Пунто модел 98-ма в цвят светло сив металик.Така също ме интересуват говорители предни и задни, ксенонови фарове и CD-та (нещо със син дисплей).Основният интерес ми е към броните, но при добри оферти бих купил и другите изброени по-горе неща.Затова моля изпращайте своите предложения (ако имате случайно и снимки - още по-добре) и все пак незбравяйте - криза е!!! :D :D :D
      колега имам брони от пунто мк1 предна и задна предната е лепена . цена 80 лв бели са
      ГТ ли е ..., няма да е лесно ...

      Коментар


        #4
        Re: Купувам брони за Пунто модел 98ма в цвят, както и други

        s00rry написа:
        marko polo написа:
        Колеги търся брони за Пунто модел 98-ма в цвят светло сив металик.Така също ме интересуват говорители предни и задни, ксенонови фарове и CD-та (нещо със син дисплей).Основният интерес ми е към броните, но при добри оферти бих купил и другите изброени по-горе неща.Затова моля изпращайте своите предложения (ако имате случайно и снимки - още по-добре) и все пак незбравяйте - криза е!!! :D :D :D
        колега имам брони от пунто мк1 предна и задна предната е лепена . цена 80 лв бели са
        Мерси за офертата колега, но търся сиви.

        Коментар


          #5

          Коментар


            #6
            cd sony модела не го знам точно със син дисплей и червени бутони. 60лв?
            Haters Gonna Hate

            Коментар

            Working...
            X