Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

лула за свещ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    лула за свещ

    Здравейте,търся лула-гумената част в която влиза свеща за Брава 1.8 16клапана
    Brava 1.8 16V

    #2
    стига бе никой ли няма излишно такова нещо?
    Brava 1.8 16V

    Коментар


      #3
      Mitko написа:
      ogi написа:
      стига бе никой ли няма излишно такова нещо?
      Имаше подобна тема. Лулата не е ли с бобинка отгоре? hit-ko би могъл да ти помогне с нова
      е да но на мен не ми трябва бобината а само лулата
      Brava 1.8 16V

      Коментар


        #4
        eba si foruma-dva puti tursih nesto nisto ne mi ofertiraha samo edin bastun mi predporucha da si go kupia ot magazina-az ako iskam ot magazin da si go kupia niama da pisha i da si gubia vremeto tuka be i niama da pisha na kirilica zastoto mi pisna еба си форума-два пъти търсих нещо нищо не ми офертираха само един бастун ми предпоръча да си го купя от магазина-аз ако искам от magazin да си го купя няма да пиша и да си губя времето тука бе и няма да пиша на кирилица защото ми писна Модерирал Митко
        Brava 1.8 16V

        Коментар


          #5
          Mitko написа:
          Наркотиците никому не прощават
          abe bastun ako mislish che az vzemam narkotici-ti triabva da si nai-zadrusteniq chikidjiq v tozi forum koito se pravi na svetec ebi se v gaza i me izhvurli be bokluk ste se regestriram pak :D :D :D :D
          Brava 1.8 16V

          Коментар


            #6
            Я кажи сега какво очакваш от форума...С удоволствие ще прочетем всички... да видим какво ще измисли хитрата ти главурда!Хайде довърши си спора... то се е видяло че с такива като тебе пумпали няма оправия ама поне да ти разберем исканията...Като обиждаш някой който не познаваш би следвало да изложиш някакви доводи... а пък когато го правиш срещу група хора е задължително!
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #7
              Mitko написа:
              Mazgarev написа:
              Я кажи сега какво очакваш от форума...С удоволствие ще прочетем всички... да видим какво ще измисли хитрата ти главурда!Хайде довърши си спора... то се е видяло че с такива като тебе пумпали няма оправия ама поне да ти разберем исканията...Като обиждаш някой който не познаваш би следвало да изложиш някакви доводи... а пък когато го правиш срещу група хора е задължително!
              Господина вече неколкократно ме призова да приложа правилата на форума. Вече не може да ти отговори
              Лека му пръст!
              FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

              Коментар


                #8
                Yellow_Flash_Colorz_PDT_07
                селото се оказа точно в града

                Коментар


                  #9
                  Mazgarev написа:
                  Mitko написа:
                  Mazgarev написа:
                  Я кажи сега какво очакваш от форума...С удоволствие ще прочетем всички... да видим какво ще измисли хитрата ти главурда!Хайде довърши си спора... то се е видяло че с такива като тебе пумпали няма оправия ама поне да ти разберем исканията...Като обиждаш някой който не познаваш би следвало да изложиш някакви доводи... а пък когато го правиш срещу група хора е задължително!
                  Господина вече неколкократно ме призова да приложа правилата на форума. Вече не може да ти отговори
                  Лека му пръст!
                  хахахаааааааааааааа лека му
                  Brava 1.8 16V

                  Коментар

                  Working...
                  X