Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся лупи от фарове (Мареа,ПунтоII,Алфа147/146 или др.)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся лупи от фарове (Мареа,ПунтоII,Алфа147/146 или др.)

    Търся си две лупи от някои от горепосочените модели. Трябват ми само лупите с рефлектора зад тях, а не целите фарове.Тва на снимката е лупа с рефлектор от Мареа (взета е от др. тема във форума). Нещо такова ми трябва Добре е предложенията да са придружени със снимки.На ЛС, тук, на скайп: kolevdimityr или на e-mail: mitencetomail@abv.bgПС: Хубаво е да са комплект - лява и дясна (европейски стандарт), за да не ми се налага после да търся точно определен модел
    Прикачени файлове

    Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

    #2
    Re: Търся лупи от фарове (Мареа,ПунтоII,Алфа147/146 или др.)

    mitenceto89 написа:
    Търся си две лупи от някои от горепосочените модели. Трябват ми само лупите с рефлектора зад тях, а не целите фарове.Тва на снимката е лупа с рефлектор от Мареа (взета е от др. тема във форума). Нещо такова ми трябва Добре е предложенията да са придружени със снимки.На ЛС, тук, на скайп: kolevdimityr или на e-mail: mitencetomail@abv.bg
    малееей ако бях модератор щях та банна за използване на авторски снимки без разрешение а по темата - един приятел има цял фар със счупено стъкло - ще му кажа за теб

    Коментар


      #3
      По-добри оферти ?

      Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

      Коментар


        #4
        Имам цял фар от мареа, на който му е счупено стъклото (предното). Лупата е здрава.Ако те интересува - 0899986408
        Колкото повече - толкова повече!!!

        Коментар


          #5
          аз сьщо имам два фара с счупени стькла

          Коментар


            #6
            Вече имам един комплект лупи от Мареа. Ако някой може да предложи друг такъв на добра цена, да пише тук или на ЛС, или на скайп.Може и само един здрав и един счупен фар с лупа. Очаквам други предложения.

            Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

            Коментар


              #7
              http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...1&highlight=В много гобро състояние!!!!!

              Коментар

              Working...
              X