Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

търся си лети джанти и дискови спирачки(отзад) за браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    търся си лети джанти и дискови спирачки(отзад) за браво

    Търся си джанти за бравото(4x9 до 15 цола, и спирачен механизъм от барабан към диск за отзад, по възможност да са от Сливен че не ми се занимава с куриери.

    #2
    UP

    Коментар


      #3
      аз имам едни джанти 15-ки от мареа са , тия където със 6 лъча модела... но кофти е че са за боядисване , каня се да ги боядисвам от незнам колко време и да ги слагам на темпрата , ошкурени са почти на 100 % , остава само бояджалъка.... има и гуми 195/50/15 едните са бриджстоун , другите са йокохама , гумите ще изкарат 1 сезон да не кажа и два... ако искаш пиши ми лично да се разберем нещо , поздрави :D
      Прикачени файлове
      Citroen Xsara 1.9 TD 90 hp

      ex - Fiat Tempra 1.6 i.e. 75 hp

      Коментар


        #4
        Може и 16" да предлагате.

        Коментар


          #5
          UP

          Коментар


            #6
            15` 4х98

            2 модела6j7j
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Искам нещо по-отворено.

              Коментар


                #8
                колега виж тези,може и без гумите http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...786&highlight=
                Fiat Coupe 1.8 16V
                Fabbrica Italiana Automobili Torino

                Коментар


                  #9
                  Re: търся си лети джанти и дискови спирачки(отзад) за браво

                  Колега имам обява // лети джанти FONDMETAL // Виж ги такива джанти в БГ други няма има снимков материал а как стоят на колата !!!,,,,... Румен Богданов ,разполагам с всичко което ти трябва за прехода кьм диск. спирачки! 1 СП. АПАРАТ 2 ДИСКОВЕ НА 3000км 3 предпазна тава,шайби .последната сп, трьбичка до тавата и цена 120 лв 0878643051

                  Коментар


                    #10
                    има джанти 15-ски

                    Коментар


                      #11
                      има6 ли4но саобщение от мен

                      Коментар


                        #12
                        Re: търся си лети джанти и дискови спирачки(отзад) за браво

                        Колега имам всичко за прехода кьм дискови сп. НА теб ти трябва - Предпазна тава на която има планка за сп. маркуч , носеща планка за с. апарат ,дистанциона шайба преди главината ,имам чудесни дискове на 2-3000 км. и спир, апарати здрави ! 120 лв комплект скаип gotiniarbb =gsm 0878643051 ИМАМ обява ..продавам джанти fondmetal.. Румен Богданов

                        Коментар

                        Working...
                        X