Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам стоп за Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам стоп за Брава

    Трябва ми ляв среден(белия) стоп за Брава 1.4 96г.П.П. Вътре си е здрав и си работи само корпуса е счупен!
    Прикачени файлове
    "..разбушувалите се емоции в мен катализираха горчива сълза, която сякаш
    дирижирана от изкусен режисьор тупна точно върху ключодържателя ми "Фиат" , на който стои ключът към "сърцето" на моят автомобил.." :]
    Brava 1.4 12V

    #2
    Ако не греша - обаче стопа,габарита и задната са на един корпус...
    BRAVA,когато НЕ гори

    Коментар


      #3
      Bubis написа:
      Ако не греша - обаче стопа,габарита и задната са на един корпус...
      Да, абсолютно правилно! Трите части, които изглеждат отделно отвън всъщност са едно цяло!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Имах си го аз това едно на ум, щото не го бях свалял да видя какво представлява! И сега какво, трябва да купувам целия корпус на трите части ли?
        "..разбушувалите се емоции в мен катализираха горчива сълза, която сякаш
        дирижирана от изкусен режисьор тупна точно върху ключодържателя ми "Фиат" , на който стои ключът към "сърцето" на моят автомобил.." :]
        Brava 1.4 12V

        Коментар


          #5
          source написа:
          Имах си го аз това едно на ум, щото не го бях свалял да видя какво представлява! И сега какво, трябва да купувам целия корпус на трите части ли?
          Няма, как да ги вземеш поотделно, защото са в един цял корпус. Търсиш цял стоп!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Ъп...Няма ли оферти за стоп?
            "..разбушувалите се емоции в мен катализираха горчива сълза, която сякаш
            дирижирана от изкусен режисьор тупна точно върху ключодържателя ми "Фиат" , на който стои ключът към "сърцето" на моят автомобил.." :]
            Brava 1.4 12V

            Коментар

            Working...
            X