Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам 4 по ниски пружини за типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам 4 по ниски пружини за типо

    Купувам 4 по ниски пружини за типо,давайте предложения :D
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    Колега, когато си купих моето BRAVO беше със спортно окачване. Аз си му сложих оригинални пружини и другите са ми в повече. Ако решиш че стават за теб мисля че срещу 50 лева ще се возиш доста по ниско
    PUNTO Selecta

    Коментар


      #3
      mi_ho написа:
      Колега, когато си купих моето BRAVO беше със спортно окачване. Аз си му сложих оригинални пружини и другите са ми в повече. Ако решиш че стават за теб мисля че срещу 50 лева ще се возиш доста по ниско
      Ами нека колегите да кажат дали стават пружини от браво на типо.ако стават ги взимам веднага :D
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        може би ще се заформи търг защото аз си търся за моето браво такива пружини. mi_ho ти защо ги махна , кофти ли стоят , или много се прецаква окачването ?
        Fiat Stilo JTD ....sold
        Volvo C 70 ....

        Коментар


          #5
          Пружините стават,взимам ги :D
          ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

          Коментар


            #6
            q

            ти си с нормалните амортисъори нали
            селото се оказа точно в града

            Коментар


              #7
              Значи, пружините съм ги ползвал само от Горубляне до ж.к.Овча купел. Купих BRAVO-то, отидох си до нас и реших на момента да ги махна. Проблемът е, че колата е невероятно ниска. Направо не се кара. Пружините са червени с около 5-10 см по-къси от оригиналните. Според мен им няма абсолютно нищо, то какво ли може да се повреди по една пружина . Ако карате по-спортничко може и да ни хареса. В завой може да влезеш и с 300, но по нашите пътища...!? С тези отвратителни дупки и най-вече шахти...!? Незнам. Вие си решавате.
              PUNTO Selecta

              Коментар


                #8
                mi_ho написа:
                Значи, пружините съм ги ползвал само от Горубляне до ж.к.Овча купел. Купих BRAVO-то, отидох си до нас и реших на момента да ги махна. Проблемът е, че колата е невероятно ниска. Направо не се кара. Пружините са червени с около 5-10 см по-къси от оригиналните. Според мен им няма абсолютно нищо, то какво ли може да се повреди по една пружина . Ако карате по-спортничко може и да ни хареса. В завой може да влезеш и с 300, но по нашите пътища...!? С тези отвратителни дупки и най-вече шахти...!? Незнам. Вие си решавате.
                Взимам ги,прати ми телефон за връзка на ЛС :D Аз съм близо до теб,кв. илиенци :D
                ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                Коментар


                  #9
                  mi_ho дай някакъв телефон за връзка
                  ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                  Коментар

                  Working...
                  X