Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам TPS датчик за Fiat Tipo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам TPS датчик за Fiat Tipo

    Търся си такъв датчик защото моя е вече за изхвърляне,не търся да е нов,употребяван но да е читав.моя е черен на цвят но няма значение целта а да работи

    #2
    Това датчика за положението на дроселовата клапа ли е ?! И как работи колата като е развален ??

    Коментар


      #3
      Забива муцуната Ангелчо това ново май трябва ама ти си знаеш...
      LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
      ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

      Коментар


        #4
        lubo_Y10 написа:
        Забива муцуната Ангелчо това ново май трябва ама ти си знаеш...
        Ами трябва брат ама криза,аз иначе за колата си не се стискам, но сега се налага просто,да прав си най добре е ново,то си върви с цялата "плочка" поне така съм чел че му казват,с една дума заедно със дроселната клапа,но ако има някои на който не е барана и от някоя кола за части,моля да пише.А иначе не че забива муцуна но малко оборотите си играят хорото :DИ сместа ми не беше хубава от ламбдата,смених я с употребявана и се оправи,моторчето за празен ход ми беше за коша,смених го с употребявано,сега и това било за смяна иначе си върви колата на 6 но само дето тези обороти ме дразнят.Извиняваи но от къде ме познаваш,ако съм купил нещо от теб и съм забравил сори щото доста неща купих от тук и вече незнам кои кои беше .

        Коментар


          #5
          Re: Копувам TPS датчик за Fiat Tipo

          super_angel28 написа:
          Търся си такъв датчик защото моя е вече за изхвърляне,не търся да е нов,употребяван но да е читав.моя е черен на цвят но няма значение целта а да работи
          имам такъв датчик, работещ, черен. за 15лв е твой. мисля че беше на Бош.пусни ми снимка на твоя, най вече на пистите и ако има номер, да не стане обърквация.
          Lancia Dedra 1.6 90ks- италианка с характер
          Fiat Uno 1.1 55ks Fire- супер здрава машина, вече бивша

          Коментар


            #6
            Re: Копувам TPS датчик за Fiat Tipo

            anto 1752 написа:
            super_angel28 написа:
            Търся си такъв датчик защото моя е вече за изхвърляне,не търся да е нов,употребяван но да е читав.моя е черен на цвят но няма значение целта а да работи
            имам такъв датчик, работещ, черен. за 15лв е твой. мисля че беше на Бош.пусни ми снимка на твоя, най вече на пистите и ако има номер, да не стане обърквация.
            Ето колега ,но ако е същото и не си го свалял още не го сваляй, ако може да ми го дадеш заедно с клапата.За сега съм го наместил на проба и грешка,като завъртам на дясно падат оборотите а наобратно се вдигат.Най добре е да си е заедно с клапата и да не е барано,защото е наместено така от производителя и съм чел че даже една десета преместване разваля всичко но за мен вече е късно затова търся друго.

            Коментар


              #7
              колега, ама има разлика в номерата, този дългия номер на първата снимка.иначе номера 3106 на втората снимка от ляво, където са пистите съвпада.клемичките(пиновете) на пистите също съвпадат: 1пин за средните две писти, 2пин за най долната, 3пин за най горната и 4пин пак за средните две писти.
              Lancia Dedra 1.6 90ks- италианка с характер
              Fiat Uno 1.1 55ks Fire- супер здрава машина, вече бивша

              Коментар


                #8
                като гледам тпс-а ти е перфектен. намества се така- въртиш и гласиш, докато набараш най-високите обороти
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  pakumba написа:
                  като гледам тпс-а ти е перфектен. намества се така- въртиш и гласиш, докато набараш най-високите обороти
                  мерси колега,ами така го намествам ,обаче преди време измерих с мултицет и нямаше въобще ток,после го извадих и тези крачета вътре ги наклоних малко на вън за да допират,затворих го и започна да дава ток но не се знае колко време е докоснато и колко не.За сега се мъча с него и търся някой втора употреба но да е наместен заводски и с плочката а по нататък ще си купя нов иначе да моя изглежда като нов но тези крачета от вътре от старост май са омекнали.

                  Коментар


                    #10
                    Някой ако има цялата моноинжекция ,може и без самия инжекцион,трябва ми само заради плочката с тпс датчика.

                    Коментар


                      #11
                      Какво избутване на крачета?Това за мен означава,че не си с оригинален ТПС.Очаквах да видя на снимката "червен",изпъкнал- а виждам от страната на пистите зелено,не изпъкнало.Обикновенно Fiat и Peugeot по-често ползват "червени",а Renault и VaGгрупата-"зелени".Само при "червените" се срещат с по-изнесени навън писти.Ако мога,ще кача снимки за да онагледя.Така че,търсиш от по-дебелите според мен.Първо уточни това, после ще помогнем.

                      Коментар

                      Working...
                      X