Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам Фарове Valeo от Fiat Marea

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам Фарове Valeo от Fiat Marea

    Купувам Фарове Valeo от Fiat Marea,интересува ме цена и дали имат някви забележки,ако има и снимки ще е много добре !Или бартер за фарове от браво с доплащане от моя странаНай-добре си помисли хубаво какво искаш да купиш, и го събери в една или 2 обяви, не пускай за всяка част нова обява, защото нарушаваш правилата на раздела.Съветвам те добре да прочетеш правилата на форума, и на разделите, ако има, и да ги спазваш. Вече имаш няколко забележки за нарушения. Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: Купувам Фарове Valeo от Fiat Marea

    jin_4o написа:
    Купувам Фарове Valeo от Fiat Marea,интересува ме цена и дали имат някви забележки,ако има и снимки ще е много добре !Или бартер за фарове от браво с доплащане от моя страна
    busho_101 трябва да има останали... попитай го.Аз миналата седмица взех един комплект от него.Фарчетата изглеждаха доста добре на външен вид само леко бяха прашасали и реших да ги отворя и почистя.Оказа се че са като нови.Вчера ги монтирах и регулирах.С нормална 55 ватова крушка правят ден а машинките им работят страшно бързо.Съветвам те да си намериш запазени фарове дори и да са на по-висока цена защото повярвай ми ще ти излязат по евтини http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=46655

    Коментар


      #3
      busho_101 е вазможно наи точният човек които познавам пазаруваите смело от негоНе е тук мястото на поста ти.Модераторски екип на fiat-bg.org
      Поздрави! Димитър

      Коментар

      Working...
      X