Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

търся подходящи за Пунто лети джанти 14/15

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    търся подходящи за Пунто лети джанти 14/15

    търся си подходящи лети джанти за Пунтотоне са ми лоши тасовете ама съм виждал Спротинг като моя каква гледка е със спицарки
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    Имам лети джанти за фиат-15 цола,до скоро бяха на темпрата. 250 лева и четирите 0898735273

    Коментар


      #3
      благодаря за офертата колега лощото е че няма да мога да говоря с теб сериозно до към края на май /следващата заплата/ защото застрахователите ми ме прецакаха много лошо - можеш да прочетеш в Сервизи/Магазини - "До всички застраховани в Армеец"Успех с продажбата пък ако никой не ги купи до 3 седмици ще се чуемвпрочем ако ги продадеш моля те драсни тук един ред да знампак благодаря
      Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

      Коментар


        #4
        абе tossho, дай снимчици бре
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #5
          Re: търся подходящи за Пунто лети джанти 14/15

          viktorson написа:
          търся си подходящи лети джанти за Пунтотоне са ми лоши тасовете ама съм виждал Спротинг като моя каква гледка е със спицарки
          http://alfaromeo-bg.com/forum/viewtopic.php?t=5966Ще изглеждат много хубаво на Пунто!

          Коментар


            #6
            оуу 16-ки че и 215... иначе са добри а е това са още по добри само дет не знам какви пари и от къде да си ги вземеш
            Прикачени файлове
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              мерси за офертата колега наистина за Пунтото ще са супер ама...парички няма /виж по-горе/все пак благодаря за отзивчивостта
              Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

              Коментар

              Working...
              X