Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Окомлектован блок ХГТ 147

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Окомлектован блок ХГТ 147

    Търся окомплектован блок за Браво ХГТ 147 версията, мисля че нямаше значение от годината само да не е 155! За момента по моргите съм разочерован от търсенето си, дано тук да се намери някой..Трябва ми блок от отписана кола - тоест да не се води никъде, защото имам проблеми с регистрацията с НЕотписан мотор и трябва да подменя блока за да мога да регистрирам колата! С документи и всичко както си му е реда

    #2
    Re: Окомлектован блок ХГТ 147

    GarrettT4 написа:
    Търся окомплектован блок за Браво ХГТ 147 версията, мисля че нямаше значение от годината само да не е 155! За момента по моргите съм разочерован от търсенето си, дано тук да се намери някой..Трябва ми блок от отписана кола - тоест да не се води никъде, защото имам проблеми с регистрацията с НЕотписан мотор и трябва да подменя блока за да мога да регистрирам колата! С документи и всичко както си му е реда
    имам блок но не е окомплектован издавам фактура за него с която без проблеми може да го регистрираш цена 150лв.ако имаш интерес тел.0898214681
    ALFA CROSSWAGON Q4 FIAT STILO 1.9JTD

    Коментар


      #3
      Имам блок но нямам колянов вал иначе всички други работи ги има цена 130 лв ! 0878364755 Димитър
      Fiat Tempra 2.0 i.e. cat !

      Коментар


        #4
        Ще изчакам един колега от форума, че ще ходи тази Събота дето идва в Италия да видим може ли да намери там.. иначе ще ви имам предвид

        Коментар


          #5
          Търся спешно окомплектован блок!!

          Коментар


            #6
            За съжаление колата ще се продава на части .. може да затворите темата

            Коментар

            Working...
            X