Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам планката над кабелите на свещите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам планката над кабелите на свещите

    Купувам планката над кабелите на свещите за фиат мареа 1.8 16V: Както се вижда, моята беше счупена на две места, а наскоро се строши цялата. Търся напълно здрава планка. Цена - по споразумение. За контакти - на Л.С. Ако е необходимо, ще дам скайп и телефон.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Планка ли е, пластмаска, пластмасов канал, както и да се казва, продължавам да я/го търся :D .
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      Колега моля не се излагаи другаде с това си изказване че това са свещи

      Коментар


        #4
        tisho_g написа:
        Колега, моля не се излагай другаде с това си изказване, че това са свещи
        Нищо чудно и да се излагам в случая, знам ли, не съм спец. Колата мога да я карам, да помпя и сменям гуми, да наливам гориво, горе-долу това са ми познанията.Но какво имаш предвид под "това", посочил ли съм къде са свещите? Тези кабели мисля, че вървят към инжекторите, предполагам и към свещите. Ти го раздаваш търговец, явно много разбираш, дай тогава по-точно и нАучно определение на елемента, който търся :D . Пластмасов канал над кабелите за ... ? Хайде довърши, щом знаеш. Нямам нищо против да науча нещо. Опитай се и да е без правописни грешки, за да не се излагаш .
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          колега това е планката на инжекторите не на свещите . имам я утре ще проверя дали е добра и ще ти пиша...
          marea 1.9jtd

          Коментар


            #6
            ridik написа:
            колега това е планката на инжекторите не на свещите . имам я утре ще проверя дали е добра и ще ти пиша...
            Ок. Ако е здрава и не се разтроши като я свалиш, пиши ми. И моята изглеждаше здрава, но при сваляне направо се разпадна.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар

            Working...
            X