Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кожен салон за браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    кожен салон за браво

    един колега е пуснал сники как изглежда неговото и мн ми хареса, така че съм се решил и аз да слагам, че тая заводската тапицерия мн ме дразни. Доста е грозничка
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    #2
    Re: кожен салон за браво

    Anaboliy написа:
    един колега е пуснал сники как изглежда неговото и мн ми хареса, така че съм се решил и аз да слагам, че тая заводската тапицерия мн ме дразни. Доста е грозничка
    мога да ти дам телефона на един пич тапицер дето е факир на кожата... ще ти направи салона хем по твой вкус, хем уникат. Средната цена за 4 седалки и 4 врати е около 800 - 1000 лева.екстрите - табло, сеници, волан и т.н. се договарят отделно
    lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
    ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
    Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

    Коментар


      #3
      хмм ми даи телефонче ще видя очаквах малко по ниска цена но попринцип сериозно съм се замислил
      Fiat Bravo 1.9 TD100

      Коментар


        #4
        Anaboliy написа:
        хмм ми даи телефонче ще видя очаквах малко по ниска цена но попринцип сериозно съм се замислил
        аз ти предлагам място където ще ми правят Бертонето.... демек проверено, прошнуровано и т.н.
        lancia Zeta 2.0 turbo HL /чип-тунинг от TECNOTEMARACING, 16'джанти MELBER, EIBACH окачване , REMUS ауспух
        ех' FIAT Bertone X 1/9 - 1500 - 5 speed '82 June
        Lanchia Dedra 1600 i.e -пенсионирана

        Коментар

        Working...
        X