Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам теглич

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    flx написа:
    kiro_of_the_day написа:
    Batka написа:
    Имам теглич за "Темпра"SW - 220 лв.
    Колега тоя теглич да не е от титаниеви сплави с интегрирани въглеродни нишки и с покритие от масивни злато и платина?
    Хахха, кефиш ме. Междудругото изобщо не говориме за такива пари. Нищо,дано човека си го продаде.
    Който е търсил теглич за "италианка" ще разбере цената. Още повече за "Темпра"SW. Може даси го поръчаш от Fiat.Ако искаш провери в ТУ има цех, където може да ти направят теглич по поръчка,но не е по-ефтино.

    Коментар


      #17
      Ludmil Mandichev написа: Колега, разходи се до Горубляне. Има тегличи от 50 до 100 лв. Само топката се продава в магазините за авточасти - 8.50 лв. Аз търсих на Горубляне теглич за Браво и намерих почти за всички други коли, но не и Браво. Аз правих на друга кола и вече две години си дърпам караваната и съм много доволен. Търсих оригинален за да си спестя труда, но сигурно пак ще преправям стария, по същите причини като тебе. Успех Благодаря ти много за информацията . Можеш ли да оточниш в кой магазин за авточасти има топки за 8.50лв Би ли казал къде да търся на Горубляне? Топката съм я купил от магазините на Ем Комплект 33. На Горубляне -- обикаляш по автокъщите и питаш. Много е досадно, но спестяваш някой лев.Успех
      Bravo 1.8 16V

      Коментар

      Working...
      X