Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам рамена за чистачки.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам рамена за чистачки.

    Купувам рамена за чистачки за типо,но и ако от друг модел стават на шлиците ще ги взема.Спешно е защото немога да карам без чистачки.Купувам също лостовата система на чистачките сусе моторчето,АКО моторчето е читаво и на бавните интервали на чистачките,а не накъсва.Плащам веднага,може и с еконт от където и да е.СПЕШНО!
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    #2
    Добре де,от браво или брава нестават ли пак на шлиците,ако някой знае дали стават със сигурност нека каже.Никой ли няма рамена ?
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    Коментар


      #3
      Колега, аз имам от 6раво, а и съм ти 6лизо, в 6елите 6рези съм. Само дето чистачките са в Драгалевци, иначе няма про6лем да про6ваме дали ще станат. Иначе се дават на промоция, 15лв. двете рамена с почти чисто нови чистачки АутоПрактик от 3,50лв.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #4
        Пак ли проблеми колега, ех тия моторчета и рамена явно на типото това си му заводски дерт ,не издържат тия моторчета и това е, а дано сега си намериш читаво.

        Коментар


          #5
          рамена

          рамена нямам но стават и от темпра!!!моторче предно имам перфектно!!!намира се в младост!0877534075!предложи ти цена???

          Коментар


            #6
            Пратих ти лично, ама не можах да пратя и снимката на рамената.
            FIAT- TIPO 1.4 i.e

            Коментар


              #7
              Моторчето е намерено в Добрич-утре го взимам от еконта.Рамената също от софия (колегата star_666)Благодаря на всички отзовали се.Ключ
              Fiat Tipo
              Corsa b комби !

              Коментар


                #8
                имам ги телефон 0896 575 679

                Коментар

                Working...
                X