Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся кора за под двигателя за Браво 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся кора за под двигателя за Браво 1.4

    Интересува ме от къде мога да си намеря такава кора и колко струва нова?Има ли значение дали е 1.4 12V, 1.6 16V, 1.8 16V ...
    Bravo(TM) HGT

    #2
    Каква всъщност е тази кора, за пръв път чувам за кора под двигателя ? Извинете некомпетентостта ми
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    Коментар


      #3
      snake написа:
      Каква всъщност е тази кора, за пръв път чувам за кора под двигателя ? Извинете некомпетентостта ми
      Кора която се слага под двигателния отсек. Пази го от камъчета, локви и т.н. На БМВ и Мерцедес слагат задължително... а на останалите трябва да си купиш отделно... мойта Брава отдолу цялата е в разни кори и корички но под двигателя естествено няма...
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #4
        Типо.Темпра,Браво,Брава,Пунто не поставят такава кора под двигателя.Които иска да си направи.

        Коментар


          #5
          Stefan Nikolov написа:
          Типо.Темпра,Браво,Брава,Пунто не поставят такава кора под двигателя.Които иска да си направи.
          Опала, и аз да се включа. Браво/а със сигурнсот си имат такава оригинална, но лесно се чупи и рядко стигат с нея до БГ. Иначе аз си бях сложил на моето една от Браво ХГТ, с едно счупено ухо но не успя да изкара даже и зимата закачи при качване на бордюр, счупи се и я изхвърлих (а можеше да мина през застрахователя ).Иначе темата е коментирана доста, някой бе писал, че има място каде ги изработват по поръчка нови 100лв ми се върти в главата, а и втора употреба ако засечете май пак е 100лв (ако е здрава,ама то май все нещо и е счупено), така че аз на тоя етап съм се отказал.
          FIAT Bravo 1.6 16V '97

          Коментар


            #6
            абе все си мисля, че тази кора щом е под двигателя е обречена на бързо счупване и едва ли ще има полза от нея
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              snake написа:
              абе все си мисля, че тази кора щом е под двигателя е обречена на бързо счупване и едва ли ще има полза от нея
              ползата е именно тази... целта е тя да се счупи от колкото да пукне нещо по двигателя...
              FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

              Коментар


                #8
                Какво стана с тая кора? Всичко под капака ми отпред потъва в мръсотия и вода от локви се набива навсякъде(чак самия капак е охвърлян с кални капки)... Някой не е ли мяркал такава кора?
                Bravo(TM) HGT

                Коментар

                Working...
                X