Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся оргинален касетофон за Брава/Браво!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся оргинален касетофон за Брава/Браво!

    Готов съм да отделя 40лв. По възможност да е от по-новите модели, ако не... обаждайте се пък ще го мислим! Готов съм да направя компромис, ако касетъчната част не работи. Интересува ме радиото и усилвателя да са в изправност.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Стария модел го имам, бачка и на касетка и на радио, но има проблем в дисплейя - половината чертички са изгорели май и трудно се виждат честотите на радиото, всичко останало си работи. 30 лева му търся. 0887224139. Ако си навит имам и снимка.
    Bravo(TM) HGT

    Коментар


      #3
      Хайде не си ги стискайте де! Парите ли са малко?
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Мойта оферта е 30
        Bravo(TM) HGT

        Коментар


          #5
          аз имам такъв за продан ... от по-старите е ама сичко си му бачка и има РДС ...перфектен е .. ама за 40 лв нема да го дам ... предложи някаква по-свестна цена и мое да се разберем
          Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
          Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

          Коментар


            #6
            касетофон

            аз имам стария модел и работи перфекно 30 кинта

            Коментар


              #7
              DiStefano написа:
              аз имам такъв за продан ... от по-старите е ама сичко си му бачка и има РДС ...перфектен е .. ама за 40 лв нема да го дам ... предложи някаква по-свестна цена и мое да се разберем
              Според мен реалната цена е кажи речи тази. За повече пари ще се примиря с грозната гледка и ще си купя истински касетофон - Pioneer. А пък и няма, как да го видя след, като си от Пазарджик. Благодаря за предложението все пак!
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                еми то моето е от тези с многото контроли и копчета и с ел. капаче за касетатастаричко е ама няма забележки и освен това не е най-простия модел
                Novitec Rosso Passionale 1.9 MultiJet
                Alfa Romeo 156 JTS Selespeed Ti

                Коментар


                  #9
                  А с колко канала е на изхода

                  Интересува ме тоя касетофон с 4 канала ли е на изхода или с два?

                  Коментар


                    #10
                    батка а тоя касетофон дето го продаваш командва ли cd ченджар ако е такав ште се разберем за по по жисока цена
                    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                    Коментар


                      #11
                      dani389 написа:
                      батка а тоя касетофон дето го продаваш командва ли cd ченджар ако е такав ште се разберем за по по жисока цена
                      Хайде, като ми подбивате цената си се разбирайте на ЛИЧНИ, ако може!
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар

                      Working...
                      X