Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся този контролен елемент за Пунто 1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся този контролен елемент за Пунто 1

    Търся контролния елемент за отоплението на въздуха за купето (поне така се води по каталог). Намира се под жабката до вентилатора. В него влиза букса с четири крачета. тел: 0886 41 09 74. skype: ilkoni83http://pics.data.bg/albums/19765/punto_ventilator

    #2
    дай снимка на контролния елемент
    Fiat Punto 1.7 TD ELX Fiat Bravo 1.6 16v

    Коментар


      #3
      Много се извинявам,че ще ползвам същата тема,за да не пускам нова, но и аз търся абсолютно същото! За контакти Л.С.
      Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
      Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

      Коментар


        #4
        Аз го имам но не е същото пак от там е служи за степенните на парното но на цвят е зелено и незнам дали ще ви върши работа
        Fiat punto 1,1
        Fiat bravo 1,6 16v
        Fiat bravo 2,0 20v
        Honda civic 1,5
        BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

        Коментар


          #5
          //оффКолеги, не си купувайте ново, а си оправете старото.В 80% от случаите му е сработила термо защитата която представлява една пластина между пластмасата и радиаторчето.Като се заграе радиаторчето прекалено много припоя се разтопява и пластината спира да дава контакт.Много лесно се оправя, просто като си запоиш отново пластинката с поялник.Този резисторен блок е с много по-интелигентно направен, както и моторчето за парно което е разработка на сименс.
          _/''''''''''''''''''''''''\_
          //---------------\\
          [( )== //// ==( )]
          |_|'------------'|_| ....Punto

          Коментар


            #6
            MorningEnergy написа:
            //оффКолеги, не си купувайте ново, а си оправете старото.В 80% от случаите му е сработила термо защитата която представлява една пластина между пластмасата и радиаторчето.Като се заграе радиаторчето прекалено много припоя се разтопява и пластината спира да дава контакт.Много лесно се оправя, просто като си запоиш отново пластинката с поялник.Този резисторен блок е с много по-интелигентно направен, както и моторчето за парно което е разработка на сименс.
            Колега мислиш ли че не съм го носил на майстор,който ми е приятел и ми каза ,че не може да се оправи,защото предишния собственик на колата се е правил на "майстор" с поялника и му е разказал играта!!! Затова търся ново!!!
            Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
            Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

            Коментар

            Working...
            X