Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кутия за бушони на Fiat Stilo Abarth 2.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кутия за бушони на Fiat Stilo Abarth 2.4

    Здравейте колеги.Моля за помощ.Трябва ми кутията за бушони на Fiat Stilo Abarth 2001ва година.Става въпрос за кутията до акумулатора.Въпроса ми е дали тази кутия е същата, както на останалите бензинови двигатели (или дизелови) ?Ако е същата това много ще ме улесни, тъй като отвреме на време изникват предложение от ударени коли.Но ако на Abarth-a е различна,това ще е проблем.Има ли някъде сайт, където може да се намери схемата да се погледне?Благодаря предварително!Грешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    да едни и същи сасъщата се ползва и то алфа 147 и пунто МК2

    Коментар


      #3
      Значи схемата на платката, върху която са разположение бушоните няма разлика.Това ме интересуваше, понеже моят Фиат е semi-speed полу-автоматична скоростна кутия със всички, а съм намерил кутия за бушони от stilo 1.8 бензин, който няма много екстри.Ако са наистина 100% еднакви, много ме улесняваш hf hpe!Благодаряп.п На МК2 не е същото, сравнявахме днес, имат огромна разлика.

      Коментар


        #4
        Оказа се, че са различни кутиите за бушони на Стило бензин и на дизел.....Някой ако може да ме насочи къде да намеря кутия за бушони за Fiat Stilo 2.4 Abarth или друго бензиново ще съм благодарен!

        Коментар

        Working...
        X