Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

купувам динамо/ алтернатор/ за фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    купувам динамо/ алтернатор/ за фиат

    Търся си динамо за фиата ми че моето се прецака. Шайбата на динамото е многоканална, за пистова ремък. става от типо, темпра, идр модели които са с такава шайба. цената ако може да е до 35лв. не пове4е.
    темпра 1,9тд

    #2
    Динамо

    Имам 40лв е. Но тва ти е наи малкият проблем. Има разлики в шаибите и стоиките. Видях че твоита е 1.9ТД. От другите модили ще береш ядове. А и какъв е проблема на твоито. Защото Фиата страда и от инсталация.

    Коментар


      #3
      ами отказа да зарежда , нз каква е при4ината.
      темпра 1,9тд

      Коментар


        #4
        еми провери поне четките, те са най-евтиното нещо в него /2 лв/. алтернатора се характеризира и с ампераж, да не праснеш по-малък
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Имам.0888-41-29-74,02/927-55-23

          Коментар


            #6
            колега извинявам се за спама, ама аз имам фиат брава 1.9тд100.. и динамото ми отказа в движение, свалиха го в сервиза и се оказа, че не подлежи на ремонт, след което започнах да търся в магазините и като ми казаха 511лв чисто ново ми се доплака.следваше търсене в автоморга, втора ръка срещу поносимата сума от 150лева.и слава богу не съм имал ядовя засега.за тези 35лв незная какво ще вземеш!

            Коментар


              #7
              четките са добре. проблема за динамото го открих като си зех новия акумолатор, замериха ми тока и се оказа че максималното напрежение на обороти е 13.6 без консуматори иначе пада на 13. и казаха да го проверя но аз си продължих с карането така до оня ден като спря да зарежда изоб6то и неможах да запаля.. динамото е магнети марели но не пише колко амрепа е. може ли дае от релерегулатора?
              темпра 1,9тд

              Коментар


                #8
                Искрен написа:
                четките са добре. проблема за динамото го открих като си зех новия акумолатор, замериха ми тока и се оказа че максималното напрежение на обороти е 13.6 без консуматори иначе пада на 13. и казаха да го проверя но аз си продължих с карането така до оня ден като спря да зарежда изоб6то и неможах да запаля.. динамото е магнети марели но не пише колко амрепа е. може ли дае от релерегулатора?
                може, тряа се мери и гледа
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар

                Working...
                X