Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся дясно ел.огледало за Fiat Marea 2.0 '97 147hp

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся дясно ел.огледало за Fiat Marea 2.0 '97 147hp

    Първо се извинявам, ако не съм улучил раздела.. чудих се, чудих се..И сега:След леко произшествие вече дясно огледало нямам - а по принцип се прибира... ударът е направо от стойката - цялата замина.Имам нужда от ел.огледало, по възможност тъмно син металик.Доколкото знам трябва да има и датчин за външната температура в това огледало, защото откакто стана този фал дава таблото дава Error при натискане на бутона за виждане на външната температура.Търся си втора ръка, ако някой случайно има. Ако ли не - ще трябва ново явно.Мерси много за помощта предварително! Модерирано.Грешен раздел.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Остана ми само стойката - 15 лв.

    Коментар


      #3
      Колега съвсем ли го няма огледалото, аз си търся само механизма вътре (ако е здрав)?
      Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
      Moonsteppers - All over the world and beyond ...

      Коментар


        #4
        механизмът може и да работи нещо по него, ама то се бяха отчупили разни неща - абе не е читав според мен.ми все още чакам някой случайно ако има огледалото, пък стойката толкова ли е скъпа ? то ново огледало с всичко струва към 100 лева то май най-накрая ще трябва новичко да се взима...

        Коментар


          #5
          Имам чисто ново ел. с подгряване пълен комплект за 70лв.0878528342
          Punto 1.4 GT 94г.

          Коментар


            #6
            заплювам си го! обадих се и по телефона. утре ще дойда, мерси

            Коментар


              #7
              Само да кажа, че си взех огледалото от Лео Макс, адашът ми продаде мн хубаво огледало за много добри пари - 70 лева. В друг магазин ми го даваха за 127 !!! Вече всичко е монтирано, даже пробих дупка в стойката на огледалото и мушнах там датчика за температурата от старото огледало и всичко заспа Сега ми остава единствено да свикна пак да го гледам това огледало, а не да гледам това за задно виждане :Pp

              Коментар

              Working...
              X