Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам фланци за джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам фланци за джанти

    Купувам 4 бр. дистанциращи фланци за джанти за Fiat-a. Трябват ми за да сложа джанти 4х100.

    #2
    Колега фланците нямат нищо обшто с джантите дето искаш да слагаш
    Целта е една,скороста е различна - HGT !

    Коментар


      #3
      GbGz написа:
      Колега фланците нямат нищо обшто с джантите дето искаш да слагаш
      Колега, фланците ми трябват за да премина от едно междуболтово разтояние в друго, освен ако не се наричат дистанциращи фланци, а се наричат по друг начин, но поне аз така ги знам.

      Коментар


        #4
        marto_gp написа:
        GbGz написа:
        Колега фланците нямат нищо обшто с джантите дето искаш да слагаш
        Колега, фланците ми трябват за да премина от едно междуболтово разтояние в друго, освен ако не се наричат дистанциращи фланци, а се наричат по друг начин, но поне аз така ги знам.
        Освен за изпъкване на гумите се ползват по първоначално предназначение и за това.П.П. Колега те 4х100 си влизат без проблем,при мен поне е така,те болтовете си обират различката,защото е минимална

        Коментар


          #5
          m3xo написа:
          marto_gp написа:
          GbGz написа:
          Колега фланците нямат нищо обшто с джантите дето искаш да слагаш
          Колега, фланците ми трябват за да премина от едно междуболтово разтояние в друго, освен ако не се наричат дистанциращи фланци, а се наричат по друг начин, но поне аз така ги знам.
          Освен за изпъкване на гумите се ползват по първоначално предназначение и за това.П.П. Колега те 4х100 си влизат без проблем,при мен поне е така,те болтовете си обират различката,защото е минимална
          Наистина е така, но много хора казват, че не е запредпочитане. Ходих и при стругари и те ми казаха, че не е добре да се кара така, защото болтовете стоят на криво. Иначе на джантите имам втулки, които влизат плътно на главината.

          Коментар


            #6
            Еми то в старите коли които предимно кръстосват пътищата ни все нещо ще е на криво Иначе,когато си поръчвах моите джанти от Италия в магазина на Момо доста се чудиха като им казах размера,и в края на краищата при тази марка 4х98 няма.....

            Коментар


              #7
              m3xo написа:
              Еми то в старите коли които предимно кръстосват пътищата ни все нещо ще е на криво Иначе,когато си поръчвах моите джанти от Италия в магазина на Момо доста се чудиха като им казах размера,и в края на краищата при тази марка 4х98 няма.....
              А колко време караш с тази разлика в междуболтовото разтояние. Един колега каза, че 2 г. кара 15 и 16 с 4х100 и до сега не е имал проблеми.Друг варянт са ексцентричните болтове.

              Коментар


                #8
                Карам от миналото лято така,в началото ми тресеше,защото не съвпадаше централния отвор на джантата с главината,но си поръчах оригинални алуминиеви Момо чашки и след като ги сложих всичко заспа.От тогава досега проблем нямам,нито ми тресе волана нито ми играят гумите,нито се е разкрачила предницата нищо(някои твърдят че когато се сложат фланци отпред предницата се крачи след време,моите са доста големички и такъв проблем нямам).Така че смело си слагай 4х100,при мен поне проблеми няма,според мен работата е до късмет вече дали ще се чупи нещо или не,се пак не караме чисто нови коли.

                Коментар

                Working...
                X