Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам лампа за багажното отделение за Фиат Албеа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам лампа за багажното отделение за Фиат Албеа

    Здравейте колеги.Преди две седмици се устих, че лампата в багажното отделение е паднала и съм я затрил някаде.Ходих до сервиза във Варна от там ми казаха, че въпросната лампа струва 49 лева. Направо се изумих от цената, за една пластмаса с една лама да струва толкова много пари.Та ако някой може да предложи по сносна цена от тази в оторизирания сервиз да ми я предложи на вниманието.Ако знаете къде се продава тук във Варна тази лампа на сносна цена също да сподели!Фиат Албеа 2006 година. Благодаря за вниманието!

    #2
    нямам представа каква е лампата, но ако искаш нещо да ти свети само в бриколажите има едни с копченце и си я лепиш някъде. е, разбира се оригинално е по-добре. а по морги ако се разтърсиш дали няма да има някоя на части? в мобиле също има на части проввери
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Малко е вероятно такъв автомобил да го има по автоморгите.Да за тези лампи в бриколажа знам за тях, но не ми се иска да го "побългарявам"!Все пак ще изчакам още някои от форума да сподели мнение по въпроса.Предполагам, че най-късно в четвъртък ще имам снимка на въпросната лампа за да не се чудите какво точно ми трябва.

      Коментар


        #4
        sunrize написа:
        Малко е вероятно такъв автомобил да го има по автоморгите.Да за тези лампи в бриколажа знам за тях, но не ми се иска да го "побългарявам"!Все пак ще изчакам още някои от форума да сподели мнение по въпроса.Предполагам, че най-късно в четвъртък ще имам снимка на въпросната лампа за да не се чудите какво точно ми трябва.
        мен ако питаш не предполагай дали има или няма такава кола на части, а просто провери в мобиле на фиат албеа тези с цени 100-200 лв са обяви за на части обикновенно, нито е чак толкова нов модел, нито е толкова екзотичен, все ще имя някое такси в моргата
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар

        Working...
        X