Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стоманени джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стоманени джанти

    Здравейте колеги идва зимата и затова си търся стоманени джанти 14 или 15 за Fiat Bravo GT очаквам предложенияпоздрави
    и добре да живееш се жениш

    #2
    имам перфектни 14-ски почти не карани в родната ни страна 4-за 80 лв можеш да ги видиш тук http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...616&highlight=
    Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

    Коментар


      #3
      джанти

      Продавам джанти 14 стават за Браво.Виж в продавам зимни гуми Lassa.

      Коментар


        #4
        Re: Стоманени джанти

        kosio_mitov написа:
        Здравейте колеги идва зимата и затова си търся стоманени джанти 14 или 15 за Fiat Bravo GT очаквам предложенияпоздрави
        имам 4 бр 80 лв с доставката

        Коментар


          #5
          маи маи тая тема няма развитие по добре да бъде изтрита
          Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

          Коментар


            #6
            джанти

            Развитие има просто събирам оферти все още до края на седмицата началото на другата за сега има две оферти който ме интересуват едната е на gelew другата на divakkaпоздрави
            и добре да живееш се жениш

            Коментар


              #7
              Благодаря за отговора изглеждаше така все едно не поглеждаш темата моя грешка
              Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

              Коментар


                #8
                Джанти

                Няма проблем прост пазарна икономика търся най-добрата оферта Поздрави
                и добре да живееш се жениш

                Коментар


                  #9
                  Имам.0888-41-29-74,02/927-55-23

                  Коментар

                  Working...
                  X