Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

КУПУВАМ Моторче за парно Уно 1.0

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    КУПУВАМ Моторче за парно Уно 1.0

    Колеги Търся си моторче за парното , че моето е дало фира Уно 1994 (1000 кубика) без клима
    Прикачени файлове
    There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

    #2
    Мисля, че мога да ти помогна.Пиши ми петък или аз ако не забравя ще ти пиша към обяд във форума да ми обясниш как точно да го намеря
    FoRzA ItaliA
    Lancia Delta HPE
    ex FIAT Uno 1,0 fire - продава се на части

    Коментар


      #3
      BoZZanI написа:
      Мисля, че мога да ти помогна.Пиши ми петък или аз ако не забравя ще ти пиша към обяд във форума да ми обясниш как точно да го намеря
      Колега, аз разглобих цялото табло.. за да го сваля .. но мисля, че ако успееш да се сгънеш може и без да разглабяш таблото, НО НЯМА нужда аз моторче намерих.Значи колеги, НОВО ми обявиха безумната цена от 280 лв, което само по себе си отпада щотото тва е 1/3 та от цената на Уно-то ми. Намерих едно катастрофирало Уно в mobile.bg обадих се на човека ... той ми вика 20 лв. Днес му звъня и казвам дай да се разберем някъде да се видим да го взема. Той ми вика , не ми се иска да я разглабям... ( ЗА КАКВО Е ПУСНАТА ТОГАВА ТАЗИ КОЛА ДА СЕ ПРОДАВА НА ЧАСТИ, като не се продават 50% от елементите ) Днес съм обиколил целия СИМЕОН , Козлодуй, и Раковски , и никъде ама никъде няма .. само на едно место в суходол по случайност 50 кинта 2-ра ръка... накрая влезнах в магазина на добрата стара съветска ЛАДА.. Същото моторче, руско 24 лв
      Прикачени файлове
      There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

      Коментар


        #4
        Колеги, стана Вентилатора е монтиран и работи. Незнам как трябва да бучи , но така като не е в колата ми се струва шумен , ама ще се разбере като го монтирам Снощи близо час работи така ... и всичко е точно, вентилаторчето стана без почти никакво преправяне имаше само 2 "железца" отстрани , защотото явно на ладата там се хваща а Уно-вото моторче там има 2 дупки и ги отрязах с флекса и после "заспа" направо Жиците са същите (3 броя)Извод:Уно: - Ново 280 лв. Втора употреба 50 лв (ако изобщо някой има късмета да намери,защото 2 дена съм обикалял и съм въртял телефони) Ладово - 24 лв Ново. + 5 мин с флекса резултат същия Магазина от който го купих се намира на Симеон (незнам кой номер) , но е на другия край не от страната на Хр. Ботев ами другата В едната пряка има едно малко магазинче дето пише "Л А Д А"
        Прикачени файлове
        There is a spirit hungry for life.Thirsting for thrill pure exhiliration.It's the spirit of Life.The spirit of joy,the spirit of ecstasy.It's the spirit of ITALY and it lives in the heart of every UNO TURBO!!!

        Коментар

        Working...
        X