Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

търся "автоматичния" регулатор на накладките отзад

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    търся "автоматичния" регулатор на накладките отзад

    здравеитетърся "автоматичния" регулатор на накладките отзад на Пунто 2. тзи които се саморегулира спрямо износването на феродото.при ремонта на "запекла" накладка единия регулатор е тотално унищожен та търся някои ако предлага запазен такъв един или два броя.търся още /не чак толкова важно/ крик теглич и орегиналната музика/стига само радиото да работи/ като определяща ще е ценатапоздрави.

    #2
    Re: търся "автоматичния" регулатор на накладките о

    [quote="bay-petko"]здравеитетърся "автоматичния" регулатор на накладките отзад на Пунто 2. тзи които се саморегулира спрямо износването на феродото.при ремонта на "запекла" накладка единия регулатор е тотално унищожен та търся някои ако предлага запазен такъв един или два броя.имам ги регулаторите за 2 та 25 лвимам и крик 15 лв0877878203

    Коментар


      #3
      Re: търся "автоматичния" регулатор на накладките о

      bay-petko написа:
      здравеитетърся "автоматичния" регулатор на накладките отзад на Пунто 2. тзи които се саморегулира спрямо износването на феродото.при ремонта на "запекла" накладка единия регулатор е тотално унищожен та търся някои ако предлага запазен такъв един или два броя.търся още /не чак толкова важно/ крик теглич и орегиналната музика/стига само радиото да работи/ като определяща ще е ценатапоздрави.
      До колкото знам регулаторите на твойте спирачки са част от накладките и не се продават отделно
      CSI in the CAR !!!
      Mancuzo Fiat PUNTO 1.7DS 176B3.000,около (6,7л-11л /100)София.


      ПО-ВАЖНОТО ОТ РАЗДЕЛ "Дизел"

      Коментар


        #4
        колега така е аз скоро сменях задни наклатки и се оказа че за пунто мк2 има 3 вида наклатки и на моита са 3-я саморегулиращи и наи скъпи така че купуваи нови наклатки ако не стават ти препоръчва а моистора го сменяи ако ти така ти е казал
        Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

        Коментар

        Working...
        X