Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

кора под двигателя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    кора под двигателя

    Колеги, има ли някой кората под двигателя за Марея Уикенд ELX JTD 105 2000г.? Моята се спука и не подлежи на ремонт, а пък си е хубаво да си има кора / и то здрава /. Ще започнат дъждовете, вода по улиците, зимата пък сняг...При мен миналата зима заради спуканото в студовете се беше набил сняг, който беше станал на лед и си го карах много време... Другото е че ако не пази картера то поне е някаква индикация - много са ниски тия коли отпред, като паркирам около бордюри направо се притеснявам...Така че ако някой знае откъде да взема втора употреба и някаква цена /приемлива/
    Fiat Marea JTD 110 Weekend ELX - 2000г

    #2
    Re: кора под двигателя

    bobist написа:
    Колеги, има ли някой кората под двигателя за Марея Уикенд ELX JTD 105 2000г.? Моята се спука и не подлежи на ремонт, а пък си е хубаво да си има кора / и то здрава /. Ще започнат дъждовете, вода по улиците, зимата пък сняг...При мен миналата зима заради спуканото в студовете се беше набил сняг, който беше станал на лед и си го карах много време... Другото е че ако не пази картера то поне е някаква индикация - много са ниски тия коли отпред, като паркирам около бордюри направо се притеснявам...Така че ако някой знае откъде да взема втора употреба и някаква цена /приемлива/
    Колега търси по моргите,няма начин да няма,ако не в Кюстендил то в Дупница със сигурност ще има, а и ти е на около 40 км май
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD 105 2000
    Lancia Lybra 1.9 JTD 115 2002

    Коментар


      #3
      Re: кора под двигателя

      cokata_23 написа:
      bobist написа:
      Колеги, има ли някой кората под двигателя за Марея Уикенд ELX JTD 105 2000г.? Моята се спука и не подлежи на ремонт, а пък си е хубаво да си има кора / и то здрава /. Ще започнат дъждовете, вода по улиците, зимата пък сняг...При мен миналата зима заради спуканото в студовете се беше набил сняг, който беше станал на лед и си го карах много време... Другото е че ако не пази картера то поне е някаква индикация - много са ниски тия коли отпред, като паркирам около бордюри направо се притеснявам...Така че ако някой знае откъде да взема втора употреба и някаква цена /приемлива/
      Колега търси по моргите,няма начин да няма,ако не в Кюстендил то в Дупница със сигурност ще има, а и ти е на около 40 км май
      В Кюстендил търсих вече - няма. Бяха ми продали една но се оказа за Браво и не съвпада та я върнах. Обиколки си трябват май
      Fiat Marea JTD 110 Weekend ELX - 2000г

      Коментар


        #4
        http://avtokori.com/ Колега погледни и звънни едно телефонче. Още не съм купувал от тази фирма, но ми казаха че корите са им супер а и цените са много достъпни. Купуваш нова кора и забравяш. Аз до месец два мисля да се сдобия от същите хора с кора и за моята кола, че я няма.
        '08 Alfa Romeo 147 Q2
        ex. Modified '02 FIAT Stilo 1.9 JTD powered by Garrett GT2256V

        Коментар


          #5
          гледах няколко такива коли за части тук във форум,виж в раздел продава и се свържи със собствениците,може да ти излезе късмета
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #6
            Бях отправил запитване към фирмата, та днес ми се обадиха цената на кора за Мареа(моята е 1.8 16в) предполагам и на другите са еднакви е с цена 83 лв с ДДС!
            now. BMW E39 523i '98 170hp
            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

            Коментар


              #7
              Нови на 85 лв. има и тук, за всеки случай ти го давам http://www.avtocasti.com/viewtopic.php?f=10&t=10

              Коментар


                #8
                Цените са добри като си правя сметката ,че моята втора употреба я взех за 35 лв.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  кора под двигателя

                  Продавам ...Модерирано - нарушени т. 1.8 и 4.6 от правилата на форума.Модераторски екип на fiat-bg.org

                  Коментар

                  Working...
                  X