Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам 2 или 4 железни 14" джанти.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам 2 или 4 железни 14" джанти.

    Търся си 2 или 4 железни джанти за Бравата. Предложения приемам от района на Бургас , Сливен и Ямбол.
    Brava 1.6 ELX

    #2
    ето на линка може да видиш двете , а другите съм ги качил в раздел подавам авточастиhttp://www.dalavera.net/product/view/i/1385175/c/4#

    Коментар


      #3
      Не са зле колега ама е малко далеч Хасково и ще се оскъпят ненужно , а пък аз нямам път към твоя район. Ако намериш начин да дойдат до Бургас най-вероятно ще ги взема и 4-те.
      Brava 1.6 ELX

      Коментар


        #4
        Ако ти ги пратя по ЕКОНТ до тяхен офис ще ти струва 15-16 лв.

        Коментар


          #5
          andi_85 написа:
          Ако ти ги пратя по ЕКОНТ до тяхен офис ще ти струва 15-16 лв.
          Идеята е да си ги намеря за максимум 20 лв бройката , ако си съгласен да ги дадеш за толкова че с куриера да излязат толкова може да направим сделката.
          Brava 1.6 ELX

          Коментар


            #6
            Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

            Коментар


              #7
              Тънките сметки винаги излизат без кръчмар.Както решеш, но аз ги давам за 80 лв. разходите са за сметка на получателя.

              Коментар


                #8
                andi_85 написа:
                Тънките сметки винаги излизат без кръчмар.Както решеш, но аз ги давам за 80 лв. разходите са за сметка на получателя.
                Тънките сметки обикновено спестяват ненужните разходи. Както ти не искаш да ги дадеш с 15 лв. по-малко , така и аз не искам да ги взема за 15 лв. повече. Затова съм писал района от който мога да си ги взема джантите.
                Brava 1.6 ELX

                Коментар


                  #9
                  имам две точно такива кавито търсиш за 30 лв ти ги давам но имат нужда от почистване от ръждата и боя ако си навит ще ги цъкна
                  Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                  Коментар


                    #10
                    gelew написа:
                    имам две точно такива кавито търсиш за 30 лв ти ги давам но имат нужда от почистване от ръждата и боя ако си навит ще ги цъкна
                    В момента водя преговори с колега от Варна , ако не станат нещата ще ти пиша да ги снимаш. Засега не си прави труда.
                    Brava 1.6 ELX

                    Коментар


                      #11
                      Ок
                      Fiat Tipo 1.4 ЕX Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed EX Alfa Romeo 156 2.4 JTD ЕX...NOW:Alfa Romeo 166 2.4 JTD Remaped, MERCEDES-BENZ E220 CDI AVANTGADRE

                      Коментар


                        #12
                        Имам.0888-41-29-74,02/927-55-23

                        Коментар

                        Working...
                        X