Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам табло за Брава TD100!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам табло за Брава TD100!

    Става въпрос за колата от подписа ми. Таблото е с кръгли циферблати. Очаквам предложения с разумни цени!
    Прикачени файлове
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    #2
    Колега имам от брава но е 95г и е бензин.Незнам това дали ще ти свърше някаква работа :S

    Коментар


      #3
      MaNoViLLe написа:
      Колега имам от брава но е 95г и е бензин.Незнам това дали ще ти свърше някаква работа :S
      Няма да стане, мерси!
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          кт

          Vladim написа:
          имам 0877878203

          Коментар


            #6
            Само да уточня... Приемам оферти от София и района. Колеги от страната, които не познавам ми предлагат табла, но изпратени по курер няма гаранция за изправността им. Преди да платя таблото искам да го пробам на моят автомобил. Продължавам да очаквам оферти!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Vladim написа:
              Само да уточня... Приемам оферти от София и района. Колеги от страната, които не познавам ми предлагат табла, но изпратени по курер няма гаранция за изправността им. Преди да платя таблото искам да го пробам на моят автомобил. Продължавам да очаквам оферти!
              Здравей колега.Имам от Мареа ТД100,ако ти върши работа мога да ти го пратя и ако останеш доволен да ми го платиш.Търся му 30лв.от Ямбол съм0899148233
              po evtino

              Коментар


                #8
                Re: кт

                andiga написа:
                Vladim написа:
                имам 0877878203
                от тоя ни6то не зимаите набута ми стартер за дизел вместо за 1,4 12в , и 4ак дава тела на гаджето му да вдига............... сме6ник

                Коментар


                  #9
                  Търсенето продължава!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Уфф... намерих табло, което обаче е било на кола без АБС и индикацията на АБС-а не свети... Сравнявах двете табла, гледах писти и връзки и не успях да разбера, къде е разликата. Ще е голяма бъзикня явно. Имам и еърбег, и АБС... Върнах таблото, защото нямаше гаранция, че ще успея да накарам диода да свети. Благодарности на колегата streethools! Търсенето продължава!
                      Frontera Sport, X20SE март 1998

                      Коментар


                        #12
                        Vladim написа:
                        Уфф... намерих табло, което обаче е било на кола без АБС и индикацията на АБС-а не свети... Сравнявах двете табла, гледах писти и връзки и не успях да разбера, къде е разликата. Ще е голяма бъзикня явно. Имам и еърбег, и АБС... Върнах таблото, защото нямаше гаранция, че ще успея да накарам диода да свети. Благодарности на колегата streethools! Търсенето продължава!
                        Съжелявам колега че не стана мойто табло, но какво да се прави...
                        Fiat Bravo 1.9 TD 100 FOREVER вече го няма ;(;(;(
                        п. п. продава се на части 0894719091 http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=512287#512287
                        Ланча Либра 2.4 JTD - истината от която боли

                        Коментар


                          #13
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар

                          Working...
                          X