Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Брава/Браво ЖТД или ТД100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Брава/Браво ЖТД или ТД100

    След като брат ми подкара бравото ми, а продадохме Голфа му сега си търся Брава или Браво, като по ми е мерак за Брава. Мотора да е ЖТД 105кс или в краен случай ТД100 но не и по слаб....Единствено искам Климатроник а може в краен случай и климатик, не не и без нищо такова.Ако колата е ЖТД може и да е с проблем какъвто и да е, стига да отбелязано в цената.Нямам претенции за нов внос или регистрирана. Колкото по близо до Габрово толкова по добре Може да давате оферти тук в темата, на ЛС или на скайп gosho_777....Мерси предварително и лек ден........
    Bravo TD100 98'- това в Гаража
    Brava TD100 96'- Мир на праха и...
    Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
    Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

    #2
    Re: Брава/Браво ЖТД или ТД100

    Gosho_777 написа:
    След като брат ми подкара бравото ми, а продадохме Голфа му сега си търся Брава или Браво, като по ми е мерак за Брава. Мотора да е ЖТД 105кс или в краен случай ТД100 но не и по слаб....Единствено искам Климатроник а може в краен случай и климатик, не не и без нищо такова.Ако колата е ЖТД може и да е с проблем какъвто и да е, стига да отбелязано в цената.Нямам претенции за нов внос или регистрирана. Колкото по близо до Габрово толкова по добре Може да давате оферти тук в темата, на ЛС или на скайп gosho_777....Мерси предварително и лек ден........
    С Браво/а не мога да помогна.А за една 145-ца или дори 147-ца нямаш ли мерак
    Past: Fiat 126, Fiat Ritmo, Plymoth Sundance, Oldsmobile Achieva, VW Fox, Fiat Brava
    Present: 1. FIAT 126 P; 2. Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8V, 3. Peugeot Boxer 2.5D, FIAT Croma 1.9 JTD 16V
    Future: TESLA MODEL S

    Коментар


      #3
      ехе никой ли не предлага горепосочените Модели и Двигатели.... Няма ли някой да предлага ЖТД с блокирал/ с проблем двигател че и без това имам перфектен такъв с документи
      Bravo TD100 98'- това в Гаража
      Brava TD100 96'- Мир на праха и...
      Bravo TD100 97'- новата придобивка на брат ми....
      Какво остана да ви кажа освен "Fiat Diesel Power Forever"

      Коментар


        #4
        Аз бих ти продал моето, но цената няма да е като на нов внос
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар

        Working...
        X