Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

преден мост за типо-СПЕШНО МИ Е!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    преден мост за типо-СПЕШНО МИ Е!!!

    купувам спешно преден мост за фиат типо 1990 год 1.9тди ама то нямат значение тук кубиците така мисля!тел-0888002820спешно ми е и да няма изгнило!!!

    #2
    типо

    ако нямат значение кубиците....80лв скайп:bgmanutd

    Коментар


      #3
      Re: преден мост за типо-СПЕШНО МИ Е!!!

      marianski_80 написа:
      купувам спешно преден мост за фиат типо 1990 год 1.9тди ама то нямат значение тук кубиците така мисля!тел-0888002820спешно ми е и да няма изгнило!!!
      Колега ,имат значение кубиците . За твоето Типо стават само от 1.8 и 2.0 кубика моторите,на по малките магаретата са различни.Аз имам от Ланча Дедра 2.0 Турбо,то също е същото,ако те интересува цена 50лв.върви комплект със стабилизиращата щанга
      Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

      Коментар


        #4
        Re: преден мост за типо-СПЕШНО МИ Е!!!

        ivanko_rs написа:
        marianski_80 написа:
        купувам спешно преден мост за фиат типо 1990 год 1.9тди ама то нямат значение тук кубиците така мисля!тел-0888002820спешно ми е и да няма изгнило!!!
        Колега ,имат значение кубиците . За твоето Типо стават само от 1.8 и 2.0 кубика моторите,на по малките магаретата са различни.Аз имам от Ланча Дедра 2.0 Турбо,то също е същото,ако те интересува цена 50лв.върви комплект със стабилизиращата щанга
        колега сигурен ли си 4е ще стане? от лан4иата? свален ли е моста имали изгнило? и остави телефон?

        Коментар


          #5
          Re: преден мост за типо-СПЕШНО МИ Е!!!

          marianski_80 написа:
          колега сигурен ли си 4е ще стане? от лан4иата? свален ли е моста имали изгнило? и остави телефон?
          Колега,имаш лично
          Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

          Коментар


            #6

            Коментар

            Working...
            X