Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Карбуратор за Фиат Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Карбуратор за Фиат Типо

    Търся поплавък за карбуратор на Типо 1.6 ,ако ли не цял карбуратор ! Спшно !!! Благодаря ви !

    #2
    Твоя счупен ли е или изобщо го нямаш?
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      !

      Поплавъка ми се бъзика постоянно и карбуратора прелива почти всеки път като сменя на бензин ,та си търся да го сменя и да забравя за сучая (както се казва)

      Коментар


        #4
        бля бля бля

        Колеги все още ми трябва карбуратора ! ако някой има да ми пише или да се обади на 0899809749 Мишо ! Благодаря ви

        Коментар


          #5
          В крайна сметка ако не намериш можеш да сложиш такъв от лада! Щом караш на газ, предполагам разхода на бензин не те интересува много много... Ще си поръчаш изработка на някакъв фланец за този колектор и си готов! Успех!!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            Executer написа:
            В крайна сметка ако не намериш можеш да сложиш такъв от лада! Щом караш на газ, предполагам разхода на бензин не те интересува много много... Ще си поръчаш изработка на някакъв фланец за този колектор и си готов! Успех!!
            мерси за съвета колега но засега ще продължа с турсенето

            Коментар

            Working...
            X