Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам фар Мареа , задна броня Брава - приключена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам фар Мареа , задна броня Брава - приключена

    Търся задна броня за Фиат Брава 1.6 16v ’97 г. По възможност бяла. Купувам и преден десен фар с лупи за Фиат Мареа TD100 ’97 второ полугодие или само стъклото, но от тия с лупите (без шарки по него).
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    #2
    re

    Имаш ЛС, а някой от снимките можеш да видиш тук: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...229&highlight=
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Броня за Брава си избрах вече, но фарът е още на дневен ред. Няма ли няой по-близо до Русе? :D PS: Благодаря на тези които се обадиха ! Ще изчакам още 2 дена за фар.
      Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

      Коментар


        #4
        фарове със лупи

        колега имам фарове със лупи 4 броя, цена на един брой 120лв. пращам със куриер тел:0898685411
        fiat coupe 2.0 16v-първата любов
        alfa romeo 155 1.8 8v-следващата
        fiat coupe 1.8 16v -отново във играта
        fiat coupe 1.8 16v-това ми беше четвъртата изгора
        fiat coupe 20 16v TURBO-дочаках ламята спаска, А съм сaмо на 20г.

        Коментар


          #5
          имам десен фар с лупа.цена 60лв.Но е на Depo.Ако имаш интереспиши.
          FIAT BRAVA 1.6 16v

          Коментар


            #6
            bg_bombeto написа:
            имам десен фар с лупа.цена 60лв.Но е на Depo.Ако имаш интереспиши.
            Има ли някаква разлика с тези на Валео на външен вид ? Имаш ЛС.
            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

            Коментар


              #7
              Благодаря на всички ! Намерих и фар. За инфо - на DEPO "стъклото" отпред е пластмаса, а на Валео си е стъкло
              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

              Коментар


                #8
                Някой те е излъгал.И двете марки са стъкло отпред.Поне за мареа съм 100% сигурен
                FIAT BRAVA 1.6 16v

                Коментар


                  #9
                  bg_bombeto написа:
                  Някой те е излъгал.И двете марки са стъкло отпред.Поне за мареа съм 100% сигурен
                  След като порових из доста автоморги, и навсякъде ми предлагаха Валео за 120 лв. (втора употреба), взех че се излъгах и си купих нов ДЕПО за 120 лв. Много, ама много съжалих като му махнах найлона с който беше увит. В магазина пред мен разпечтаха кашона, и ми го показаха, изглежда перфектно. Но... като се прибрах, реших да го разгледам по-обстойно, защото много ме учуди разликата в цените на двете марки и ... познай - пластмаса вместо стъкло да го е... Както се казва "Късно е чадо, вече дадох парите" Да не говорим, че пропуснах и факта, че няма моторче, и трябваше да взема от стария си фар. Поне то е Валео С две думи така си го начуках, както никой неможе .
                  Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                  Коментар

                  Working...
                  X