Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT CROMA 1987год.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT CROMA 1987год.

    Днес един малоумник вместо да спре на знак стоп се спря в колата ми.Търся преден ляв калник , преден ляв фар , преден ляв мигач , предна броня , преден капак , предната решетка за фиат крома 1987год.
    ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

    FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

    #2
    ооо и ти ли си бил кромажия, адмирацииколега нз.тук дали ше ти помогнат ма влез в мобилото там 1вите обяви са за част м/е и от твоя град да се намери.Успех.Ако таз тук дет я имам ше отиде за части ше ти пиша.

    Коментар


      #3
      те май не са еднакви частите след 91 са други калниците май

      Коментар


        #4
        strajaro написа:
        те май не са еднакви частите след 91 са други калниците май
        различни са, капака има ръбове в краищата като част от калника и калниците са им с повече изрязване за мигача на старата, ето такива са елементите http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...ht=Т-СНОУ май мога да ти намера за новата ма не съм сигорен.М/е и да паснат.

        Коментар


          #5
          Re: FIAT CROMA 1987год.

          T_SHOW написа:
          Днес един малоумник вместо да спре на знак стоп се спря в колата ми.Търся преден ляв калник , преден ляв фар , преден ляв мигач , предна броня , преден капак , предната решетка за фиат крома 1987год.
          ето ве мой званиш и си готов.Кофти раб., ма виш и застрахователите 1во.http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi?...106&f1=details

          Коментар


            #6


            Благодаря колега , обаче този се е окъкал с цената. В момента ми предлагат 2 бр. крома като моята с проблеми по двигателите за обща цена от 550 лева. Условието е или двете или нищо. Твоето купе и моето купе се различават от средната колонка напред. Твоето е по-скосено. Само не знам ако реша да си сменя цялата предница с новия модел , дали двигателя ще го позволи заради това скосяване.
            ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

            FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

            Коментар


              #7
              сетих се, че из Варна видех една крома същата кат твойта намирасе от циркова площатка като трагнеш посока левски минаваш закусвалните 2те и на светофара фащаш наляво към метро посредата на байра от дясно след ОМВ има една светло жълта ли ква нз., там бе преди 2г и сеа преди 2 месеца пак там си седи.Опитай там

              Коментар


                #8


                Благодаря за информацията колега , ще проверя.
                ПОДКУПИ ПРИЕМАМ САМО В ПЕТЪК !!!

                FIAT CROMA 2000ie 8V 1987год.

                Коментар


                  #9
                  колега ко стана с кроматаоправи ли я драсни нещо

                  Коментар

                  Working...
                  X