Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам стоп и преден калник цвят БОРДО за Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам стоп и преден калник цвят БОРДО за Брава

    Значи трябва ми ляв стоп за бравата, десният ми също е съвсем леко пукнат, затова ако някой даде добра цена за комплект, мога да ги взема и двата, иначе ми е наложителен само левия. Десния ми калник също е леко чукнат, но като се има предвид че трябва да го карам на бояджия и да съм поне седмица без кола, реших да проверя дали някой не предлага такъв калник в същия цвят. Колата ми е цвят бордо (мисля че на Бравите има само един такъв цвят).

    #2
    Re: Купувам стоп и преден калник цвят БОРДО за Брава

    rumen1 написа:
    Значи трябва ми ляв стоп за бравата, десният ми също е съвсем леко пукнат, затова ако някой даде добра цена за комплект, мога да ги взема и двата, иначе ми е наложителен само левия. Десния ми калник също е леко чукнат, но като се има предвид че трябва да го карам на бояджия и да съм поне седмица без кола, реших да проверя дали някой не предлага такъв калник в същия цвят. Колата ми е цвят бордо (мисля че на Бравите има само един такъв цвят).
    Имам ляв стоп - оригинален CARELLO - 50 лева
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      имам стопове имам и калник само че ,не е червен а зелен ,калника 25 лв а стоповете по 40 тел. 0897 303093

      Коментар


        #4
        стопове

        имам 2 напълно здрави стопа. 2-та са на цена 70 лв. ако имаш интерес на ЛС

        Коментар


          #5
          Re: стопове

          и аз имам

          Коментар

          Working...
          X