Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

купувам ролка за климатик за браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    купувам ролка за климатик за браво

    купувам ролка за климатик за фиат браво 1.6ролката е 3 канална

    #2
    нещо яко си се объркал с тези 3 канала ролката натиска ремъка откъм гърба, не откъм каналите, всички ролки са плаоски. освен това тук трудно ще намериш, но не е невъзможно де. в магазина има 2 вида, както каза продавач в т и н кар:- италиански ролка -25 лв- италианска оригинална - 50.тези от 25 лв карат до 20 000 км максимум, другите не знам. боклуци са си, ама то на климатика не е отговорна, не може д анаправи беля.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      ами аз си имам ролка обаче след удар са я леко подбили,и като се върти леко криви и пуска една нишка на ремъка(първо го огъва и после тръгва нишка ама една година съм карал с него и не е имало проблем).маистора ми каза че ако не я сменя може да скъса ремъка и да направи беля по голяма да блокира всичко и аз се оплаших.дали е така?

      Коментар


        #4
        Даи една снимка на ролката и ще ти помогна,просто имам 200 ролки и бегло си спомням коя е от бравото но за всеки случаи даи снимка :D

        Коментар


          #5
          според мен става дума за шайба на компресора на климатика???
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            ами незнам шайба ли е ролка ли е не разбирам ама грам на него се слага ремъка за климатика

            Коментар


              #7
              Пич ако си навит за 80лв цял компресор не е исъхнал савсем скоро свалян от кола пиши ЛС.
              Fiat Punto`04 1.2 60hp.
              Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
              ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

              Коментар

              Working...
              X