Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам капачки за ал. джанти на Мареа - КУПЕНИ

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам капачки за ал. джанти на Мареа - КУПЕНИ

    Трябват ми 3бр. капачки за оригинални ал. джанти на Мареа от този вид:
    Прикачени файлове

    #2
    Мисля ,че няма да намериш защото никой няма да иска да си развали джантите освен ако предлаганата от теб цена не е много висока.Върти ми се нещо от сорта за 60 лв. за чисто нови ама дали 4 броя или за една не знам/по-скоро мисля ,че беше за една/.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Tornado написа:
      Мисля ,че няма да намериш защото никой няма да иска да си развали джантите освен ако предлаганата от теб цена не е много висока.Върти ми се нещо от сорта за 60 лв. за чисто нови ама дали 4 броя или за една не знам/по-скоро мисля ,че беше за една/.
      Дано ми излезне късмета.

      Коментар


        #4
        Re: Купувам капачки за ал. джанти на Мареа

        busho_101 написа:
        Трябват ми 3бр. капачки за оригинални ал. джанти на Мареа от този вид:
        Аз търся същите Ако някой продава да пише на rado12345@front.ru. В автоморгите ги продават само с джантите.

        Коментар


          #5
          Само да ми откраднат капачките ще знам ,че са ги продали на вас.Имам 8 такива джанти общо и капачките им са ОК.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Tornado написа:
            Само да ми откраднат капачките ще знам ,че са ги продали на вас.Имам 8 такива джанти общо и капачките им са ОК.
            Сега имаш невероятния шанс да ги маркираш и ако се случи такова нещо да бъдеш уведомен. Хайде помагай да си намеря няколко капачета. ----------------------------

            Коментар


              #7
              re

              Коментар


                #8
                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=45926
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Капачките са намерени вече. Благодаря на колегата ZENDER за коректността и добрата цена. Темата е за ключ.

                  Коментар

                  Working...
                  X