Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си Fiat Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    В мобилето като търсиш гледай и цени около 4800-4900 лв.Сега търговците свалят,може и 1000 лв,зависи от търговеца и от теб най вече.Определено трябва да търсиш ЖТД мотора и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО на комп.диагностика.Успех

    Коментар


      #17
      Благодаря, тея цени малко стряскащи ми звучат, ама аз не мога да се пазаря толкоз нито мога да взема някой дето ще ми я свали с 1000лв...... Затова нещо по-обикновено си гледам......

      Коментар


        #18
        Колежката има жестока нужда от нахален мъж да я посаветва за кола и за пазарлък.Шегувам се.Бих ти помогнал но съм от Пловдив.
        ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
        Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

        Коментар


          #19
          Аз лично в мобиле не видях нищо читаво за района на София, абсолютна скъпотия.А тоя пък с Бравата такси за 7000лв. направо изби рибата.При положение, че вчера станах свидетел как продадоха Alfa GTV в перфектно състояние,с всички екстри за 4000лв., просто Брава за тия пари няма начин.Има и едно Фиат Купе за 4000 в много добро състояние.Както и да е, имам познат който работи с няколко автокъщи и ще питам далиима нещо подходящо и читаво. Според мен повече от 3500 не давай, и то само ако колата е в перфектно състояние. Всичко над това е обир за мен.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #20
            mufa_bg написа:
            Колежката има жестока нужда от нахален мъж да я посаветва за кола и за пазарлък.Шегувам се.Бих ти помогнал но съм от Пловдив.
            И да не се шегуваш си е самата истина А наистина ми направи впечатление, че в Пловдив са повечето колици, които ми харесват, но уви...Вярвам, че и моята ще се появи :D

            Коментар


              #21
              trace написа:
              Аз лично в мобиле не видях нищо читаво за района на София, абсолютна скъпотия.А тоя пък с Бравата такси за 7000лв. направо изби рибата.При положение, че вчера станах свидетел как продадоха Alfa GTV в перфектно състояние,с всички екстри за 4000лв., просто Брава за тия пари няма начин.Има и едно Фиат Купе за 4000 в много добро състояние.Както и да е, имам познат който работи с няколко автокъщи и ще питам далиима нещо подходящо и читаво. Според мен повече от 3500 не давай, и то само ако колата е в перфектно състояние. Всичко над това е обир за мен.
              Благодаря!!! Дано изкочи някъде и мойта кола, а за цената, която казваш....звучи перфектно просто!! А дано...

              Коментар


                #22
                ЕЕЕ Пловдив не е далече заповядай тук да си харесаш нещо ако в София няма нищо читаво.Колегите от Пловдив съм сигурен че с удоволствие ще ти помогнат.
                ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
                Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

                Коментар


                  #23
                  gedotz написа:
                  С не много финанси - до към 4000лв.... Благодаря, щом стана, веднага ще се похваля :D
                  В тези 4000 влиза ли обслужване, регистрация и застраховки? Или са само за колата, а изброените неща се плащат отделно?
                  Stop giving directions, just say "Follow me."
                  Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
                  Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

                  Коментар


                    #24
                    Ами аз смятам само за колата 3500 и таван 4000лв, а отделно да платя всичко останало......[/u]

                    Коментар


                      #25
                      колежке моята оферта не те ли заинтригува.. 4000 и си ти, като всичко и е платено, само трябва номерата да си смениш... ако искаш де.. Е да не е ЖТД ,а е турбо дизел, но по този начин автоматично си спестяваш 130 лв отгоре върху данъка, който на ЖТД е по памет около 160-170лв, а на моята е около 40лв..

                      Коментар


                        #26
                        Dimo_J написа:
                        колежке моята оферта не те ли заинтригува.. 4000 и си ти, като всичко и е платено, само трябва номерата да си смениш... ако искаш де.. Е да не е ЖТД ,а е турбо дизел, но по този начин автоматично си спестяваш 130 лв отгоре върху данъка, който на ЖТД е по памет около 160-170лв, а на моята е около 40лв..
                        Извинявай, аз отначало се обърках, че ми е убягнала, но после се сетих....Далече ми е да дойда и да я видя...

                        Коментар


                          #27
                          ок , ти си знаеш, мога да ти пратя съвсем подробни снимки, за да не се разкарваш напразно.. но ти си решаваш все пак..

                          Коментар

                          Working...
                          X