Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си Fiat Brava

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся си Fiat Brava

    Здравейте на всички и от мен Гери :D Търся да си закупя Фиат Брава, като по принцип държа да е дизел, за години не съм мислила много, тъй като съм ограничена от финансова гледна точка, така че бъда благодарна на всеки, който ми отговори и помогне със съвет в избора ми на автомобил. Поздрави :D

    #2
    Здрасти Гери, опоменай горе доло с кви финанси разполагаш за да си имаме представа какво може да се направи. Успех от мен и дано скоро си горда собственичка на една брава
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #3
      Здравей нова колежке.Щом искаш дизелаче според мен най добре е да си тарсиш новия дизел JTD който е много по стегнат и много по добър двигател от старото ТДИ ако това нищо не ти говори пиши едно лично съобщение да ти даm skype да ти кажа нещо повече пък и в момента има доста добри предложения в мобилето и на добри цени.
      ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
      Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

      Коментар


        #4
        reter написа:
        Здрасти Гери, опоменай горе доло с кви финанси разполагаш за да си имаме представа какво може да се направи. Успех от мен и дано скоро си горда собственичка на една брава
        С не много финанси - до към 4000лв.... Благодаря, щом стана, веднага ще се похваля :D

        Коментар


          #5
          mufa_bg написа:
          Здравей нова колежке.Щом искаш дизелаче според мен най добре е да си тарсиш новия дизел JTD който е много по стегнат и много по добър двигател от старото ТДИ ако това нищо не ти говори пиши едно лично съобщение да ти даm skype да ти кажа нещо повече пък и в момента има доста добри предложения в мобилето и на добри цени.
          Ммммдаааа..... разбира се, че нищо не ми говори все пак съм жена.... Но това, което предлагаш като вариант....не знам защо, но ми звучи много в кинти, а аз ги нямам....ограничеа съм откъм парите, а и не искам да се изхвърлям много, защото това ще ми е първата лична кола....Дай Боже

          Коментар


            #6
            4000лв. не са малко пари да ти кажа за такава кола.
            ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
            Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

            Коментар


              #7
              Даже като гледам така обявите са си много 4000 лв....
              Bravo 1.9 JTD със 105 магаренца!
              Пътят не е мястото,където можеш да покажеш агресивността си...

              Коментар


                #8
                По добре Браво колежке или неискаш 2 врати?
                ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
                Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

                Коментар


                  #9
                  Да, и аз мисля, че са повечко паричките предвид обявите които преглеждах, но това ми е тавана и смятам, че е ОК.... Всъщност харесвам повече Браво, но просто не искам 3 врати, държа на 5 врати, тук няма как да отстъпя и затова на Брава..... Иначе единственото, което все още свиквам с визията е вдигнатата задница, ама и с това ще свикна..... :D

                  Коментар


                    #10
                    Тамън няма какво да правя сега и ще се поразгледам да видя нещо интересно,и ще ти пратя линк ако видя нещо сносно.
                    ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
                    Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

                    Коментар


                      #11
                      http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi
                      ASTRA BERTONE 2.0 16V TURBO+
                      Ако говорим за бинокли,аз съм навит да ти раздам телескоп...

                      Коментар


                        #12
                        недей се притеснява колежке, уцелила си точният момент за закупуване на кола.. сега цените са адски паднали и за тези пари ще намериш нещо много добро
                        Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                        Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                        Коментар


                          #13
                          mufa_bg написа:
                          http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi
                          Поправи си линка защото води в нищото.Успех с покупката.
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар


                            #14
                            mufa_bg написа:
                            http://www.mobilen.bg/pcgi/main.cgi
                            Нищо не се отваря

                            Коментар


                              #15
                              Ами аз не се притеснявам, наистина е момента за кола, но нещо нищо не изкача и почнах да се притеснявам малко, затова и тук се регистрирах.....Благодаря на всички за пожеланията :D

                              Коментар

                              Working...
                              X