Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам няколко дреболийки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам няколко дреболийки

    Здравейте, Търся да закупя следните две "клапанчета", които разпределят течност за системата за чистачките, изглеждат така:Също така ми трябва и капаче за ангренажния ремък със здрави закопчалки :В предишни теми съм писал, но така или иначе нямаше отговор. Търся също предните говорителчета за Пунто МК1 и табелка за задния капак (Punto s май пишеше)С предимство са обявите от Пловдив.Благодаря ви!
    Fiat Punto, 1,2 cc, 1997, но нищо не разбирам от автомобили

    #2
    Първото клапанче не го зная къде се намира, но второто съм го сменял на моето Пунто. Често срещан проблем е, защото вътре в самия клапан има една гумичка, която с времето се разяда и клапанът не върши никаква работа. Някои го рециклират, като сложат нова гумичка, но по-лесно е да си намериш нов клапан. Не е добра идеята да търсиш от друго пунто, защото е много вероятно и това клапанче да е с разядена гума. Отиди в добре зареден магазин за акваристика (домашни любимци) и търси клапан за въздух. Ползват се за едни въздушни помпички.
    Alfa 147 JTD 115 hp
    ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

    Коментар


      #3
      Колега, тези клапанчета за течноста ги има в почти всички магазини за автоаксесоари

      Коментар


        #4
        Благодаря ви колеги!Първо ще пробвам в някои магазинчета за авточасти утре, а ако няма ще ходя до магазините за дом. любимци точно ще взема и трици и храна на морското свинче :D
        Fiat Punto, 1,2 cc, 1997, но нищо не разбирам от автомобили

        Коментар


          #5
          Ако на колегата му се дават по 8-9лв за брой добре - може да си ги купи от Динекспрес или от друг магазин, но аз ще го посъветвам да го отвори и да подмени скъсаното клапанче с кръгче изрязано от гумени ръкавици. Отличен резултат.Успех

          Коментар


            #6
            Ами първо ще ида до един друг магазин, който ми препоръчаха до Санкт Петербург, а пък ако там няма ще ида до този Динекспрес, от бая време се каня да ида да го видя къде е това. Благодаря
            Fiat Punto, 1,2 cc, 1997, но нищо не разбирам от автомобили

            Коментар


              #7
              Имам.0888-41-29-74,02/927-55-23

              Коментар


                #8
                1 и 2 закупени от Автоспринт
                Fiat Punto, 1,2 cc, 1997, но нищо не разбирам от автомобили

                Коментар

                Working...
                X