Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам ламаринени джанти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам ламаринени джанти

    Търся да закупя ламаринени джанти за Мареа 1.6 16v 97г разстоянието между болтовете не съм го мерил. Джантите искам да са 15-ки /не знам дали има такова нещо от ламарина/ Цената ще е по договаряне, за сега ме интерсува за София, искам първо да ги видя и тогава да се говори за пари и т.н.Предлагайте тук както и на тел 0885522295

    #2
    Ламаринени , Ти базикаш ли се?Те са стоманени бе Мен Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 .
    Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
    Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

    Коментар


      #3
      batproho написа:
      Ламаринени , Ти базикаш ли се?Те са стоманени бе Мен Yellow_Flash_Colorz_PDT_02 .
      Разбери какво е ламарина и тогава ми пиши по темата. Ако не предлагаш нищо ще те помоля да се въздържаш от всякакви коментари.

      Коментар


        #4
        Ами преди десетина дни си продадох 4-те стоманени джанти от Бравото, разбира се бяха 14".Извинявай ако съм Те засегнал но явно имаш в предвид някакви специални ламаринени джанти .
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          Пращам те при един гумаджия да ги видиш къде съм ги оставил за изправяне.Даваш им 60лв за изправянето (на машина) и остатъка ще го договорим
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            имам 15" но са в мазата и утре ще ги снимам.За четирите 200 лв.
            сега кара ВЕЛОСИПЕД
            EX FIAT Marea 1.8 16V ELX 1999
            EX FIAT Tipo 1.6 ie
            EX FIAT Uno 1.0

            Коментар


              #7
              Re: Купувам ламаринени джанти

              chaveto написа:
              Търся да закупя ламаринени джанти за Мареа 1.6 16v 97г разстоянието между болтовете не съм го мерил. Джантите искам да са 15-ки /не знам дали има такова нещо от ламарина/ Цената ще е по договаряне, за сега ме интерсува за София, искам първо да ги видя и тогава да се говори за пари и т.н.Предлагайте тук както и на тел 0885522295
              имам ги 150лв комплекта

              Коментар


                #8
                Имам 14-ки.0888-41-29-74 02/927-55-23

                Коментар


                  #9
                  имам 14-ки със гуми и болтове "бонус",но гумите са износени имат 2мм грайфер ако те интересува пиши на ЛС
                  Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                  FIAT BRAVO 1.8GT
                  FIAT BRAVO 1.9TD ex

                  Коментар

                  Working...
                  X