Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам преден десен калник за браво ХГТ може и от мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам преден десен калник за браво ХГТ може и от мареа

    Купувам калник по възможност светло син металик .... По възможност от София ...

    #2
    неможе от марея колега имат разлика вьв дьлжината, тази 4ас дето се сабират бронята и калника на Бравото е 43,5см. а на Мареата е 40см. може6 да сложиш калници от Мареа само със броня от Мареа

    Коментар


      #3
      А защо мислиш че бронята на ХГТ се различава от тази на Марея ?
      Прикачени файлове

      Коментар


        #4
        неможе да сложиш един калник от Мареа и един от Браво.Имат разлика ако сложиш калник от марея на браво, бронята и калника ще се разминат. Бронята на бравото ще стърчи 3см. назад. Или слагаш два калника от марея с броня от марея, или два калника от браво с бронята на браво. В твоя случай по-добре си купи чисто нов калник, ако не можеш да намериш стар, вместо да купуваш два калника от марея и броня за марея.

        Коментар


          #5
          Аз имам от ХГТ но е леко натиснат ама и е 10лв,ако искаш мога да ти го наснимам подробно и да си прецениш

          Коментар


            #6
            Още търся калника ...

            Коментар


              #7
              Колега калниците на браво и на браво ХГТ са различни по размер а на мареа и браво ХГТ са еднакви а аз търся за ХГТ

              Коментар


                #8
                Re: Калник

                Ако ти харесва този и решиш да го боядисваш. Калника е без никакви забележки - 70 лв.

                Коментар

                Working...
                X