Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам предна броня за Фиат Браво 1.8 GT

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам предна броня за Фиат Браво 1.8 GT

    Здравейте, колеги. Ударих си кофти бронята от дясната страна, точно под фара и сега зее една дупка. Става въпрос за такава долна броня:Снимката е илюстративна, това не е моята кола. Бронята може да е с дупки за халогените, а може и без тях, каквато се намери. Прикачвам снимката най-вече заради цвета на колата, защото предпочитам да закупя втора употреба, но боядисана в същият цвят, отколкото нова и да я боядисвам. Цвета е стандартен за модела - онова светло синьо/сивомръсно. Ужасяващ цвят, слива се с асфалта по здрач. Предстои ми минаване на технически преглед и искам да съм изряден...Благодаря предварително на отзовалите се - на ЛС или на телефоните. Тел. за връзка - 0895/ 78-93-71, 0878/ 78-93-91, Славо.

    #2
    броня

    колега имам една предна броня жулта е.има малко забележки по нея но и цената е добра 20 лв

    Коментар


      #3
      Имам броня с цвета на тая на снимката , не е с халогени.Ако те интересува ще я снимам , в идеално състояние е.
      Fiat Bravo 1.6 16v 103HP + ГИ Lovato

      Коментар


        #4
        7or37o написа:
        Имам броня с цвета на тая на снимката , не е с халогени.Ако те интересува ще я снимам , в идеално състояние е.
        Интересува ме, ако можеш да метнеш ЛС какви пари й искаш.

        Коментар


          #5
          Имам нова черна на цвят с дупки за халогени 85лв.0878528342

          Коментар

          Working...
          X