Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам алуминиеви джанти 14-ки 4х98 за Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам алуминиеви джанти 14-ки 4х98 за Брава

    Купувам алуминиеви джанти 14-ки 4х98 за Брава на разумна цена в добро състояние с/без 2 летни гуми 185/60 R14.По възможност да са модел като тези от обявата на колегата / http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...er=asc&start=0 /, но не е задължително. Чакам оферти!
    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
    Среден разход на газ

    #2
    Давайте оферти - от един месец съм приготвил "зеленото" и "чакат" да ги похарча!
    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
    Среден разход на газ

    Коментар


      #3
      Оферти - Плащане КЕШ веднага -
      BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
      Среден разход на газ

      Коментар


        #4
        Малко ще е трудно и бавно намирането на тези джанти и все пак успех.Ако си приготвил 300 лв. ще ги намериш по бързо.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Tornado написа:
          Малко ще е трудно и бавно намирането на тези джанти и все пак успех.Ако си приготвил 300 лв. ще ги намериш по бързо.
          Приготвил съм ги парите за хубави алуминиеви джанти, но оферти няма...Май ще тръгвам по "гумаджийниците" в София да търся или ще си взимам железни, ако не намеря алуминиеви.
          BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
          Среден разход на газ

          Коментар


            #6
            Колега Аз три месеца търсих докато намеря оптималната оферта цена/качество .14" трудно се намират добри екземпляри на добра цена.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              Ами вземете 15" на добра цена, ще ги спазарим нещо.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=37567
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #8
                Тези ако ти харесват ,4бр. 14" без гуми цена 240лв
                Прикачени файлове
                Alfa Romeo 146
                Alfa Romeo 164

                Коментар


                  #9
                  имам едни на 300лв

                  Коментар


                    #10
                    Приемам оферти до 29.03.2009 г. /неделя/. След това вече съм се насочил /макар и не категорично / какво да взема!
                    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                    Среден разход на газ

                    Коментар


                      #11
                      Още търся ... Имам чудесни оферти за 15-ки, но ще трябва да си купувам и 4 летни гуми за тях и така ми става "соленичко"... Тъкмо "потривах доволно ръце" и колегата излезе "несериозен" в последния момент... http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...292&highlight=
                      BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                      Среден разход на газ

                      Коментар


                        #12
                        masterkar написа:
                        Още търся ... Имам чудесни оферти за 15-ки, но ще трябва да си купувам и 4 летни гуми за тях и така ми става "соленичко"... Тъкмо "потривах доволно ръце" и колегата излезе "несериозен" в последния момент... http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...292&highlight=
                        Не се отчайвай Колега и Аз минах по този трънлив път и в продължение на три месеца търсих, но чакането си заслужаваше .А и в София имате значително повече оферти за разлика от Бургас .
                        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                        Коментар


                          #13
                          BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                          Среден разход на газ

                          Коментар


                            #14
                            BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                            Среден разход на газ

                            Коментар


                              #15
                              Ей, голям "карък" с тия джанти... Днес в Надежда виждам точно такава като на първата снимка 14-ка 4х98, офертата е супер - 50 лв/броя, но ... оказа се, че са само 2 бр....Още търся - 4 броя ал. джанти 14-ки 4х98
                              BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                              Среден разход на газ

                              Коментар

                              Working...
                              X