Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам железни джанти за Fiat Marea.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам железни джанти за Fiat Marea.

    Купих си. Благодаря за офертите.

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=38847Днес продадох джантитеСамо едно допълнение за джантите на Мареата са 5.5J,а на Браво/Брава са 5J

    Коментар


      #3
      Джанти 5J на Браво/Брава/Мареа досега не съм виждал и съм почти сигурен че не стават защото опират в спрачните апарати.Става 5.5J и 6J .
      Фиат Крома 1.9 16v+
      Фиат Браво 1.6 16v
      Фиат Мареа 1.6 16v

      Коментар


        #4
        pi4_s_bravo написа:
        Джанти 5J на Браво/Брава/Мареа досега не съм виждал и съм почти сигурен че не стават защото опират в спрачните апарати.Става 5.5J и 6J .
        Не че се заяждам ама ако искаш да ти ги снимам и да ти покажа?

        Коментар


          #5
          Аз тези означения не ги зная, нито разбирам. Просто ще пробвам на място преди покупката.Ама предлагайте. Не си чешайте езиците

          Коментар


            #6
            milen80 написа:
            pi4_s_bravo написа:
            Джанти 5J на Браво/Брава/Мареа досега не съм виждал и съм почти сигурен че не стават защото опират в спрачните апарати.Става 5.5J и 6J .
            Не че се заяждам ама ако искаш да ти ги снимам и да ти покажа?
            А искаш ли аз да ти покажа снимки,че на бравото са 6J едните,а другите 5.5J ?
            Фиат Крома 1.9 16v+
            Фиат Браво 1.6 16v
            Фиат Мареа 1.6 16v

            Коментар


              #7
              имам от крома с гуми 185/65/14

              Коментар


                #8
                milen80 написа:
                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=38847Днес продадох джантитеСамо едно допълнение за джантите на Мареата са 5.5J,а на Браво/Брава са 5J
                Браво излиза от завода с джанти 5,5 J и стига до 6 J.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  Имам 2 джанти със зимни гуми.Джантите са прави, гумите са Дебица Фриго 2 на около 1000-1500км.Дот-а е 2007. Размера е 175/65/14Карани са на Браво.София0888 654 611цена 160лв.
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар


                    #10
                    strajaro написа:
                    имам от крома с гуми 185/65/14
                    Ами дай цена и местонахождение. Може и на лична.

                    Коментар


                      #11
                      Re: Купувам железни джанти за Fiat Marea.

                      предлагам ти 4 бр идеално прави джанти 14 цола за 80 лвот мареа0885 64 26 84

                      Коментар


                        #12
                        Re: Купувам железни джанти за Fiat Marea.

                        Alexiev написа:
                        Купувам 2бр. или 4бр. железни джанти за Fiat Marea.Доколкото зная стават и от Bravo/Brava. 14 цола 4х98. Ако стават и от друг модел - предлагайте.Ако са със читави зимни гуми - ще ги взема комплект. Размер на гумите 185/65/14 или 175/70/14. Може да се получи и с 195/60/14, но не съм сигурен.БТК: 02/9348559MTel:0886819002Viva:0878933099Преместена в правилния раздел!Модераторски екип на fiat-bg.org
                        колегата е адски отвратителен клиент 2 пути го гоня ходи с жена си да си избира джанти пазари се като циганин и поставя условия като все едно е в магазин внимаваите с него
                        koko

                        Коментар


                          #13
                          Re: Купувам железни джанти за Fiat Marea.

                          nikolai chanev написа:
                          колегата е адски отвратителен клиент 2 пути го гоня ходи с жена си да си избира джанти пазари се като циганин и поставя условия като все едно е в магазин внимаваите с него
                          Много интересна теза. При положение, че първите джанти(обявени като перфектни) бяха удряни, изправяни и според мен не струват 350лв. Не случайно толкова време търсиш рибка да ги купи. Ма не съм злобар и не писах във форума, че не струват. Както и да е. Някой ще ги купи, но няма да съм аз. Можеш евентуално да ги пребоядисаш и ще мине номера.При вторите джанти направо ме съсипа, като поиска капаро а си щял да ги свалиш по-нататък и да ме викнеш. Това никъде го няма. А факта, че се ядосваш задето не минават иширетите говори само че не са ти читави работите.Аз два пъти си губя времето с теб и си трая. И сега щях да премълча.Не виждам нищо срамно да се пазаря. Това е пазар, не супермаркет. В карайна сметка никого не насилвам.Като ме натискат - ще звънна:НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ НИКОЛАЙ ЧАНЕВ ЧРЕЗ КУРИЕР! Може да се окажете в ролята на измаменото камилче. Огледайте внимателно покупката преди да платите.Той си е търговец и при него с пълна сила е манталитета на продавач в автокъща. Все ще те врътнат с някое проблемче в колата.

                          Коментар


                            #14
                            re

                            Колега Алексиев, моля да не плюеш по колегата Николай Чанев, защото аз си купих от него АБС за бравото за 90лв, монтира ми го - КАЧЕСТВЕНО, и сам много доволен. Момчето си разбира от работата и ако на някой не му харесва цената да си търси на друго място. :D
                            Samolet4eto mi - Fiat Bravo GT 1.8 16v 113hp, Fofos 1
                            Family car - Fiat Stilo SW 1.9 JTD 2003g 115hp

                            Коментар


                              #15
                              Ето какво предлагам:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=39134
                              Ex Fiat 126P
                              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                              Alfa Romeo 147 1.6 TS
                              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                              Коментар

                              Working...
                              X