Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

търся турбо...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    търся турбо...

    здравейте искам да попитам някои има ли топла част за турбо.. един приятел топлата част е пукната и си търси топла част само.. ? някои ако нещо знаи или има да пиши ще съм благодарен Премествам темата в подходящия раздел.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: търся турбо...

    3kl1ps3-GTturb0 написа:
    здравейте искам да попитам някои има ли топла част за турбо.. един приятел топлата част е пукната и си търси топла част само.. ? някои ако нещо знаи или има да пиши ще съм благодарен
    Колега турбини има сигурно над 10000 модела дай нещо по конкретно а и раздела си объркал :D
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    Коментар


      #3
      извинявам се за тва че съм объркал раздела... ами турбината е сглобявана във варна изчислена за 1.4 а студената част била форд фиеста рс турбо..са ще покажа турбото да го видеш и каде пукната също топлата част...

      Коментар


        #4
        ето
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          ..
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Ех тазя младеж Я препиши какви са щампите по корпуса на турбината...

            Коментар


              #7
              GARRETT ето тва е.. само не сам сигорен да ли от пред е G или C маи щто не са вижда много хубаво

              Коментар


                #8
                Нямах предвид фирмата-производител (тя се вижда), ами някой номенклатурен код, модел или нещо подобно...

                Коментар


                  #9
                  тя е хибрид.. от 3 сглобена в една...

                  Коментар


                    #10
                    3kl1ps3-GTturb0 написа:
                    тя е хибрид.. от 3 сглобена в една...
                    Колега ,кажи тогава каква марка и от кои модел ти е тази част, която ти трябва .
                    fiat coupe 2.0 16V

                    Коментар


                      #11
                      студената част била форд фиеста рс турбо..топлата част трябва да е някоя спадаща за таз торбина да стане..

                      Коментар


                        #12
                        Никои ли незнаи е колегии..

                        Коментар


                          #13
                          братко наварвайте я и я занесете на някой фрезист да и пусне една стружка и става огин!!!

                          Коментар


                            #14
                            turbo

                            колега имам от фиат дукато 2,8

                            Коментар


                              #15
                              тя ще стане ли .. таз дето викаш фиат дукато 2,8

                              Коментар

                              Working...
                              X