Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си стартер

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся си стартер

    Търся си стартер за браво 1.4 че тая газова уредба го умори чакам оферти
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    #2
    единствената повреда, която оправдава покупката на нов стартер е нещо статор или намотка да се прецака. лагери/фтулки бобина бендикс.... всичко това се сменя, четки ...
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      ИМАМ WWW.SIVICAR.COM

      Коментар


        #4
        Re: Търся си стартер

        mitkosoft написа:
        Търся си стартер за браво 1.4 че тая газова уредба го умори чакам оферти
        Имай в предвид ,че на 1,6 двигателя стартера е същия.Имаше един за продан в Продавам и то много изгодно.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=38254
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Re: Търся си стартер

          mitkosoft написа:
          Търся си стартер за браво 1.4 че тая газова уредба го умори чакам оферти
          имам го от 1р4 цена 35 лв0885 64 26 84

          Коментар


            #6
            колеги знам че е най добре да се ремонтира стартера поне всичко ще е ново но то щее бендикс че и четкки може да се окажат исносени че и маисторите и бобина ше ми сменят за да ме одерат тотално а така по по 30-40 лежа жаржят жтората употреба колкото и да е да изкара 1 година после друг ше си взема кризата ме е хванала яко не мога да си позволя 60 лева за части и 30 лева за труд ми искат
            Fiat Bravo 1.9 JTD 100

            Коментар


              #7
              mitkosoft написа:
              колеги знам че е най добре да се ремонтира стартера поне всичко ще е ново но то щее бендикс че и четкки може да се окажат исносени че и маисторите и бобина ше ми сменят за да ме одерат тотално а така по по 30-40 лежа жаржят жтората употреба колкото и да е да изкара 1 година после друг ше си взема кризата ме е хванала яко не мога да си позволя 60 лева за части и 30 лева за труд ми искат
              Колега намери някое место където,да си дадеш твоят и те ще ти дадат друг с гаранция(6 месеца или година зависи) за 60лв
              brava 1.412v Punto1.1 Nissan Stanza Punto 1.2i 16v Sporting 2000

              http://www.bmwpower-bg.net/forums/vi...c.php?t=115270

              Коментар


                #8
                не ми тряа нов а иа 60 лева са много пари сега
                Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                Коментар

                Working...
                X