Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте някакви зимн гуми 15ки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дайте някакви зимн гуми 15ки

    Колеги, с тия летните не се издържа, те поне да имаха някакъв грайфер егати Дайте някакви 195/50/15 или 185/55/15 зимни, да са тип ефтинджийски да покарам с тях една две седмици барем ...бе някакви стари зимни гуми търся - обобшено.
    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

    #2
    barum polaris 2 195.50.15 комплект ако решиш пращам.

    Коментар


      #3
      fetel написа:
      barum polaris 2 195.50.15 комплект ако решиш пращам.
      колежката е много несериозна опита се да ме разходи днес от люлин до бояна ама не са вързах
      koko

      Коментар


        #4
        Щях да ги купя на мига, без дори да ги гледам. Предложих и да ти плятя допълнително за разкарването. Просто няма с какво да дойда...Излязох днес с колата си и се прибрах на магия, едва тръгва и спира. Гумите ми са летни и напълно гладки, толкова изтъркани, също така задните ми са някакви различни и ужасни..
        Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

        Коментар


          #5
          да така си е колега мацката само слами дори и златни гуми да и предложиш,решила е само да си проветрява пръстите,такива несериозни теми мисля да се затворят не са нужни,замислете се!няма нужда да предлагаме оферти супер менташка подигравка жена зад волана кво да се прави?

          Коментар


            #6
            внимавайте с тази мацка колеги и преди е пускала подобни теми,жената пирамида!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Отнасяйте се с уважение към потребителите на форума.Модераторски екип на fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              Да, разбира се. Нямам работа по цял ден и от време на време ми се дощява да разкарам някой до някъде. Колега, не мисля, че е много коректно да се месиш по този начин.
              Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

              Коментар


                #8
                fetel написа:
                внимавайте с тази мацка колеги и преди е пускала подобни теми,жената пирамида!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                това жената пирамида направо ме разбиОтнасяйте се с уважение към потребителите на форума.Имаш вече едно предупреждение и няма смисъл от още едно.Модераторски екип на fiat-bg.org
                brava 1.412v Punto1.1 Nissan Stanza Punto 1.2i 16v Sporting 2000

                http://www.bmwpower-bg.net/forums/vi...c.php?t=115270

                Коментар

                Working...
                X