Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мека връзка втора употреба-читава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мека връзка втора употреба-читава

    Писна ми да им набутвам по 60-70лв на гадните араби за меки връзки и да избушват след месец,така че си търся мека връзка втора употреба читава,който има да свирка :D
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    аз навремето си купувах за темпрата от симеон, по 7 кинта изкара 1 цяла година. мисля бива
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      имам от типото 15лв. здрава е и днес продадох задното и средното гърне. Колега едно ми е интересно за тази кола защо нямаше и 1 скоба навсякаде беше с заварки.

      Коментар


        #4
        Жалко че си в Пловдив колега,pakumba къде на симеон?
        ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

        Коментар


          #5
          на симеон и опълченска. като идваш от ботев към опълченска ти се пада вдясно, около 5 метра преди самото кръстовище с опълченска. малко магазинче с бяла алуминиева дограма/беше, все пак преди 1 год съм ходил последно / малко е магазинчето. точно до него се намираше мисля "косер". тогава продаваше цена,но трябва да знаеш ФИ на връзката, че не са по каталог- казваш еди колко си мм и ти дават. моята изкара година и то при разбити едни тампони на гърнето - т.е. бая вибрации обра...абе доволен съм за 7 кинта ко искаш
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Никога не ходете при араби... днеска изкривих на един главата в обеля,все пак намерих мека връзка от колегата от Елин Пелин със 155-цата на части с малко преправяне стана,ключ
            ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

            Коментар

            Working...
            X